reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja zawsze działam pod wpływem emocji, a potem myślę czy to ma sens. Ale trzeba chyba wszystkiego spróbować
Bez emocji nie ma brawury albo odwagi:-) działaj działaj! To twoje życie i nikt nie ma prawa Cię oceniać. Jak trzeba będzie to umów się jeszcze na kilka konsultacji. No risk no fun:-) kto nic nie robi nie pije szampana :-)
 
Dziewczyny tak mnie naszło teraz, jak to jest z covidem w ciąży? Ciagle gadają o 3 fali, oszaleć idzie😳Jutro np idę na badania do diagnostyki : wiadomo tam są ludzie, normalnie tez chodzę do pracy: wiadomo tam tez są ludzie.
Poszperałam w necie i niby nie jesteśmy w ciąży bardziej narażone , co więcej zwłaszcza w 1 trymestrze zdaniem specjalistów organizm nie jest aż tak zmęczony ciąża żeby gorzej przechodził zakażenie. Czy któraś z Was miała bądź ma tego wirusa ? Jak to u Was wyglądało ?
 
No chciałam jeszcze iść do novum, ale terminy dopiero na połowę kwietnia i to mi trochę nie po drodze [emoji85]
Bez emocji nie ma brawury albo odwagi:-) działaj działaj! To twoje życie i nikt nie ma prawa Cię oceniać. Jak trzeba będzie to umów się jeszcze na kilka konsultacji. No risk no fun:-) kto nic nie robi nie pije szampana :-)
 
reklama
@Martaem1983 fajnie ,że Tak Ci się wszystko unormowało.
Witam w klubie, mnie też bolą piersi i są taaakie ciezkie😊 JA dodatkowo jestem ciągle głodna.z siusianiem nie ma problemu narazie.
Tak są ciężkie i nawet nie tyle ból czy drażliwość sutków tylko właśnie całych piersi. Co do apetytu... mój mąż się śmieje ze po snadaniu mam przedobiednik, po obiedzie przedpodwieczorek a przedkolacje właśnie przed kolacja. Ciagle chce mi się jeść ehhh...Ciesz się ze siusianie Ci odpuszcza, najgorzej jest s nocy- tylko lekko się przebudze to tak mnie boli pęcherz ze od razu toaleta, rani to samo, co najlepsze w nocy raczej nie pije. W dzień różnie, najgorzej jak się wyjdzie z domu 🤣
 
Do góry