reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Mam identyczne, oprócz bólu piersi nie mam żadnych objawów i zaczynam się martwić, może jakbym wymiotowała i czuła jak kapeć byłabym spokojniejsza, no nie dogodzisz 🤷‍♀️😂 pierwsza wizyta w poniedziałek, więc stres już jest 😬
Ja w żadnej ciąży nie miałam mdłości ani wymiotów. Jedynie ból piersi. I bardzo mi z tym dobrze :D Nie narzekam, haha.
 
reklama
Oj zazdroszczę 🙂 ja miałam brać ślub w październiku tego roku, ale z wiadomych przyczyn odbędzie się później 😉 znając moja mamę, która jest starej daty, pewnie wysłucham narzekań, że najpierw dziecko potem ślub...
Eee tam ja ślubowałam jak nasza corka miała 7 lat potrzebowałam 11 lat żeby być pewną że to ten 😃😃choć dalej pewności nie ma 😃
 
Hej dziewczyny a na który tydzień ciąży wyznaczacie sobie USG prenatalne? Ja będę miała za 2 tygodnie, będzie to 11+2 i zastanawiam się czy to nie za wcześnie.
 
Hej dziewczyny a na który tydzień ciąży wyznaczacie sobie USG prenatalne? Ja będę miała za 2 tygodnie, będzie to 11+2 i zastanawiam się czy to nie za wcześnie.
Ja mam na 30 marca. Według OM będzie 10t5d, ale ciąża na USG okazała się być starsza o tydzień i tym się gin kierował przy umawianiu się na prenatalne :) W ciąży z Zośką też miałam jakoś krótko po skończeniu 11tc, ale nie pamiętam dokładnie.
 
Haha! Naprawdę? :) To nawet trochę fajnie ;) [Ja ciągle narzekam na brak objawów - wiem, że to głupie, ale makówka pracuje i panikuje, że moze to coś nie tak? :) ] Marzy mi się juz być po tym usg w 12 tyg. :D A mierzyłaś się/wązyłas? Też jest róznica? :)
a co do wagi to bez zmian natomiast z miarą dobry plan - jutro z rana się pomierzę. Ale na pewno więcej bo spodnie już zapinam ledwo ledwo.
 
Jak moja mama się dowiedziała ze jestem w ciąży, to pierwsze pytanie było, co ze ślubem
emoji23.png
czy przekładamy
emoji23.png
(ślub był we wrześniu 2019, a syn urodził się w styczniu). Mówiłam ze chyba oszalała, ze z brzuchem będę umierać na weselu i patrzeć na zegarek, chcąc się wreszcie położyć
emoji28.png
Potem dopiero poszła po rozum do głowy.
Niech się cieszą, ze dziecko w drodze, bo dziś wiele par ciekawe
emoji28.png
O właśnie, ech te matki 😉
E tam. Moje jedno dziecko już będzie na moim ślubie hihi. Załatwiam formalność w razie gdyby stary kipnal żebyśmy były ubezpieczone etc:) nazwisko se zmienię na królewskie.
Te formalności to można w urzędzie stanu cywilnego załatwić jeszcze przed narodzinami? Chodzi o to, że ojciec przyznaje, że jest ojcem, tak? 😂
 
reklama
Do góry