reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

Dużo sił i miłości! Oby na Twojej drodze stawali ludzie którzy dodadzą Ci mocy, by w końcu gładko szło! Życzę byś znalazła też czas dla siebie, coś co pozwoli naladowac się i odpocząć. Życzę Ci szczęścia i zdrowia ❤️
 
reklama
Mamusie które tak bardzo mnie wspieracie, w dniu swoich urodzin życzę sobie i Wam żeby takie dobre duszyczki jak Wy zawsze pojawiały się na mojej i na waszej drodze, i dziękuję Wam za wsparcie i wiem jedno że gdybym nie urodziła mojej chorej na serduszko córeczki i nie przeszła bym z nią tego co już przeszłam nie byłam bym tym kim teraz jestem, tzn człowiekiem, o wiele lepszym niż przedtem czlowiem.
Wszystkiego najlepszego dzielna mamo. Żebyś miała zawsze odwagę żyć jak chcesz, mówić co myślisz, i wierzyła w siebie. I oczywiście dużo zdrówka dla Ciebie i twojej rodziny. Najlepszego!😁💛
 
Wszystkiego Najlepszego. Cieszę się, że teraz Twoje spojrzenie na rzeczywistość się zmieniło. Mam nadzieję, że wreszcie przyjdzie moment kiedy będziesz mogła odpocząć. Z 3 wspaniałych dzieci w domu. Na spokojnie, bez stresu. Mając również czas dla siebie i wiele empatii dla historii podobnych do Waszej. Stajesz się coraz bardziej silna. To zaprocentuje. Już tak się dzieje.
 
Wszystkiego najlepszego ! Dużo szczęścia i zdrówka dla całej rodziny, żeby wszytko zawsze szło po twojej myśli 😊
 
Mamusie które tak bardzo mnie wspieracie, w dniu swoich urodzin życzę sobie i Wam żeby takie dobre duszyczki jak Wy zawsze pojawiały się na mojej i na waszej drodze, i dziękuję Wam za wsparcie i wiem jedno że gdybym nie urodziła mojej chorej na serduszko córeczki i nie przeszła bym z nią tego co już przeszłam nie byłam bym tym kim teraz jestem, tzn człowiekiem, o wiele lepszym niż przedtem czlowiem.
Ciarki przechodza po ciele kiedy sie czyta jaka sila i milosc bije od Ciebie mimo tylu trudow zycia codziennego. Wszystkiego najlepszego kochana:* zdrowia przedewszystkim, dla Ciebie i calej rodzinki.
 
Mamusie które tak bardzo mnie wspieracie, w dniu swoich urodzin życzę sobie i Wam żeby takie dobre duszyczki jak Wy zawsze pojawiały się na mojej i na waszej drodze, i dziękuję Wam za wsparcie i wiem jedno że gdybym nie urodziła mojej chorej na serduszko córeczki i nie przeszła bym z nią tego co już przeszłam nie byłam bym tym kim teraz jestem, tzn człowiekiem, o wiele lepszym niż przedtem czlowiem.
😘🌹 zawsze bylas dobrym człowiekiem. Teraz wydaje mi się, ze inaczej patrzysz i doceniasz życie. Szkoda ze mieszkam tak daleko hehe bo może bym cie kiedyś z rodzinka spotkała 🙂 teraz tak sobie myślę, że może dobrze się stało, że nie wiedziałaś o chorobie malutkiej? Może lepiej nie wiedzieć..
 
reklama
Do góry