reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Moja królewna dziš pięknie noc przespała, a teraz tańcowałyśmy prze blisko 3h.
Wczoraj ją zważyłam w przychodni dla noworodków i okazało się, że przybiera teraz bardzo dobrze ok.38gr dziennie, a dawałam jej przez ostatno tydzień nie 3x60 ml, jak prosiła położna, a 4x90ml i czasem leķko plus jak pozwolił mi lekarz ogólny i jest ok, a nawet lepiej. Élodie teraz lepiej śpi, jak jest obudzona, to jest bardziej aktywna, dla mnie bomba. W nocy jest tylko nan cycu, w dzień, na cycu i mleko co jakiś czas🤷‍♀️💪🐥😀
Netki dawno nie było, co??❤
No i ja czekam na wieści o nowych ciążach??
Np. od pracownika miesiąca...I 🥰
 
reklama
Ja to robiłam na badania i do bikini co skutkowało potem maściami itp. W ciąży się tego bałam na dodatek teraz nagonka na golące, naczytałam się i też obawiałam czy nie będą pouczać, że to nie zdrowe.
Kiedyś było inaczej, słyszałam o takich co im gin potrafił przywalić, że nie wygolone.
Jak nie zrobisz to stres 🙄
Położna mi tłumaczyła, że one używają specjalnych sterylizowanych maszynek jak trzeba i nie można ryzykować. Zresztą gdzieś był artykuł mamy ginekolog na ten temat też.
Po porodzie u mnie i tak lepiej to wygląda przystrzyżone niż zaognione i pełne krost 🙈
Właśnie Asia, dostalas@?
Netka daj znać co u was!
Teredka bo Ty musisz tu zaglądać regularnie😂
Kwiatek jak tam u was z jedzeniem itp?
Dziewczyny jak tam wokół was z covidem?
U nas nie ma przypadków a mamy czerwona strefę, w regionie jest ogrom ale skumulowalo się dość daleko od nas i płacimy i za nich.
Już mi się marzy i sni ta stara normalność.
Tez ciekawa jestem co u Asi i Netki 🤔
A w uk mam wrażenie, ze covid odpuszcza nieco. Tzn wciąż jest lockdown ale dzieci do szkoły chodzą. Od połowy kwietnia będą otwierać siłownie, fryzjerów itp ( całe szczescie, bo mój mąż wyglada już jak gorsza wersja Foxa Mouldera z początków Archiwum X ;) )
No i maja ambitny plan znieść wszystkie obostrzenia do połowy czerwca . Zobaczymy.
Np. od pracownika miesiąca...I 🥰
😂 pracownika miesiąca chyba trzeba będzie wywalić z roboty ;)
W 19 tygodniu, ale dzisiaj biegunka już ustąpiła .
Ufff , dobrze , ze minęło :)
@kwiatek250 cieszę się, ze malutka pięknie je i wyglada na to , ze znaleźliście wspólny rytm - tak trzymać 😘
 
Kwiatek super, ze się dopasowałyście. Nie caly miesiąc i wszystko idzie jak trzeba🤗
A królewna Twoja slodka jak cukiereczek.
Niech dalej zdrowo rośnie.

Ja też jestem ciekawa, czy pracownik miesiąca normę wypracował?😆

Mamapo40 dobrze, że sytuacja opanowana. Dalej uważaj na siebie.

Miłego dnia wszystkim😊
 
Nelja dlaczego zwolnic ?
W uk macie ekstra wskazniki , bardzo ladny efekt zaostrzen , milionow testow i szczepien. I jaka ostroznosc w otwieraniu, dla mnie szacun 🥂
Kwiatek cudnie sie czyta jak wam sie poukladalo 🏆
Co do biegunki w ciazy to wegiel jest ekstra, to naturalne i swietnie dziala. Tylko trzeba z dala od lekow bo zaburza ich wchlanianie.
 
Kwiatek super, ze się dopasowałyście. Nie caly miesiąc i wszystko idzie jak trzeba🤗
A królewna Twoja slodka jak cukiereczek.
Niech dalej zdrowo rośnie.

Ja też jestem ciekawa, czy pracownik miesiąca normę wypracował?😆

Mamapo40 dobrze, że sytuacja opanowana. Dalej uważaj na siebie.

Miłego dnia wszystkim😊
Jak sie czujesz? Myslisz o pracy nad dzidzia?
 
reklama
Do góry