reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja mam to samo, jeszcze mi zostało z 5 testów owulacyjnych, testy ciążowe zużyłam, ale zostawiłam sobie jeden. Jeszcze za każdym razem kiedy zaopatrzę się na 🐵, czyli nakupuje podpasek itd. to zachodzę w ciążę xD
Coś w tym jest :) ja 2 dni przed okresem robilam badania m.in.prolaktyne, która wyszła mi sporo ponad norme, poczytałam co to oznacza dla kobiety starajacej się o dziecko, w skrócie nie ma opcji na zajść w ciążę z takim poziomem i się załamałam, dostałam też dodatkowe badania z obciążeniem itd, dlatego też kiedy 4dni spóźniał mu się okres zwaliłam to na stres związany z badaniami ale poszłam kupić dla formalności test ciążowy i duży zapas pasków owulacyjnych:)jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam dwie kreski( wysoka prolaktyna btw.byla spowodowana tym że już wtedy byłam w ciąży, a poziom tego hormonu znaczaco wzrasta u ciężarnych)
 
reklama
Siku to ja jeszcze w nocy spaceruje robić 🤣 ale tez o 6 budzę się codziennie. Co jest dla mnie mega dziwne bo w normalnych warunkach wstanie o tej porze jest wyczynem. 🙈
Ja w nocy mam jedna wycieczkę na siku (ale ja jakoś mało pije , za mało 🙄muszę się zmobilizować) No i rano godzina 7:00 już gotowa do rozpoczęcia dnia , normalnie z życiu bym się sama nie obudziła o tej godzinie 😂
 
hej, hej, witam się z pracy, siedzę nad kawką i nadrabiam forum 🙊

młody w żłobku, nosiłam go do tej pory w nosidełku, ale kochany mąż załatwił ze pózniej dojeżdża do pracy i nas wozi, zebym nie musiała dżwigać.
wózkiem nie mogę go wozić, bo nie mam gdzie go póżniej zabrać, a w żłobku nie można zostawić. przydałoby się drugie auto.

dzisiaj dopiero 4+3 a czuję się jakby z 2 miesiące juz była w tej ciązy - tak szybko mi test wyszedł, możliwe że ciąża starsza, oby, to i na usg coś będzie widać :)

chciałabym zrobić betę i przyrost ale kurcze nie mam kiedy :(( labo w godzinach pracy , raz na upartego mogłabym się wyrwać, ale drugi raz już będzie podejrzane.
no nic, jakoś przetrwam z tą niewiedzą do wizyty. co ma być to będzie.

któraś z was nie robiła bety czy tylko ja taka masochistka?

ale jak głupek sikam na testy codziennie i ciemnieją więc dobry znak 😂
ja nie robiłam bety. Uważam że przy becie to dopiero stres więc czy ja wiem czy masochistka:)
 
Cześć Dziewczyny 😊 Dziś 4+6, samopoczucie dobre, objawów mało, przeszły mdłości między posiłkami. Ostatnio doskwiera mi tylko delikatny ból podbrzusza i jajników. No i zaczynaja się te nieszczęsne wzdęcia 🙄 Sprawka progesteronu. Apetyt na szczęście jest 😁

Ktoś ma podobnie?

Zaraz jadę na betę i stresuje się trochę wynikiem, ale mam nadzieje, że dzidziutek rośnie pięknie 🥰

Miłego dnia wszystkim 😘
idziemy łeb w łeb😁 też dziś mam 4+6 tylko u mnie głód i brak apetytu więc wieczorami robię sobie smoothie żeby czymś głód załagodzić z rana
 
hej, hej, witam się z pracy, siedzę nad kawką i nadrabiam forum 🙊

młody w żłobku, nosiłam go do tej pory w nosidełku, ale kochany mąż załatwił ze pózniej dojeżdża do pracy i nas wozi, zebym nie musiała dżwigać.
wózkiem nie mogę go wozić, bo nie mam gdzie go póżniej zabrać, a w żłobku nie można zostawić. przydałoby się drugie auto.

dzisiaj dopiero 4+3 a czuję się jakby z 2 miesiące juz była w tej ciązy - tak szybko mi test wyszedł, możliwe że ciąża starsza, oby, to i na usg coś będzie widać :)

chciałabym zrobić betę i przyrost ale kurcze nie mam kiedy :(( labo w godzinach pracy , raz na upartego mogłabym się wyrwać, ale drugi raz już będzie podejrzane.
no nic, jakoś przetrwam z tą niewiedzą do wizyty. co ma być to będzie.

któraś z was nie robiła bety czy tylko ja taka masochistka?

ale jak głupek sikam na testy codziennie i ciemnieją więc dobry znak 😂
ja też nie mam kiedy bety zrobić 🤐
 
Dzisiaj miałam wizytę 7+6 termin 3 listopad. Wszystko w normie, serduszko bije. Wyniki badań również.Założyła mi kartę ciąży. Ale żeby nie było za ładnie znowu cukrzyca. Myślałam że teraz jak schudłam to mnie minie a tu psikus. Z zaleceń jak zwykle witaminki, kwas foliowy, i kolejne zlecenie morfologia+mocz, HPV i coś tam jeszcze... kolejna wizyta dopiero za miesiąc [emoji849][emoji52]A i konsultacja z diabetologiem. Czy Wy też macie lub miałyście tak wcześnie robioną krzywą?Zobacz załącznik 1251720
super ze z dzidziusiem wszystko dobrze😍 z cukrzyca... Ajc z tamta sobie pordzilas to teraz też dasz rade. Musiałaś insulinę podawać?
 
Dzisiaj miałam wizytę 7+6 termin 3 listopad. Wszystko w normie, serduszko bije. Wyniki badań również.Założyła mi kartę ciąży. Ale żeby nie było za ładnie znowu cukrzyca. Myślałam że teraz jak schudłam to mnie minie a tu psikus. Z zaleceń jak zwykle witaminki, kwas foliowy, i kolejne zlecenie morfologia+mocz, HPV i coś tam jeszcze... kolejna wizyta dopiero za miesiąc [emoji849][emoji52]A i konsultacja z diabetologiem. Czy Wy też macie lub miałyście tak wcześnie robioną krzywą?Zobacz załącznik 1251720
Krzywa cukrową jest robiona jeżeli w pierwszej ciąży miałaś cukrzycę to z automatu od razu każą zrobić. Mi na czczo wyszedł 94 i też czeka mnie zrobienie je krzywej cukrowej...
 
reklama
idziemy łeb w łeb😁 też dziś mam 4+6 tylko u mnie głód i brak apetytu więc wieczorami robię sobie smoothie żeby czymś głód załagodzić z rana
Oo jak super 😍😍 Mnie dopadła teraz zgaga i nasiliła się choroba lokomocyjna 😜 Ledwo dojechałam do laboratorium 🙈
Kiedy masz pierwszą wizytę?
 
Do góry