reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg prośba o pomoc

rybka1989

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Marzec 2021
Postów
48
Cześć, jeżeli ktoś może mi doradzić to będzie miło. Dziś jest ok 16 dzień po owulacji, 33 dc, ostatnia miesiączka była 20 lutego 2021. Robiłam kilka testów ciążowych-wynik pozytywny, z ostatniej miesiaczki wychodzi 5 tc w trakcie . Dzis zrobiłam betę i inne badania z krwi i takie wyniki: beta hcg 193,7 iu/l, progesteron 29, 54 ng/ml. Wiem, ze normy beta są szerokie, ale chyba nie muszę się martwić, że jest za niska? Czy jest zasadne powtórzyć betę za 48 godzin? Z góry dziękuję
 
reklama
reklama
Dziewczyny, mam jeszcze pytanie. Ostatnia miesiączke miałam 20 lutego, owulacja była prawdopodobnie 8 marca. Jestem zatem chyba na początku 6go tygodnia ciazy, chociaż kalkulatory w internecie różnie pokazują. W najbliższy piątek 2go kwietnia mam umówionego lekarza po raz pierwszy - powinien już coś zobaczyć?
 
Do góry