reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest ojcem?

Dołączył(a)
26 Marzec 2021
Postów
3
Witam. Niestety mam taką sytuację, gdyż nie wiadomo kto jest ojcem dziecka. Moja była uprawiała sex prawdopodobnie w dni płodne ( w prezerwatywie) ze swoim ex. Zrobiła test ciążowy po 10 dniach i pokazał jej negatywny. Po paru dniach się pogodziliśmy (2 miesiące przerwy bez kontaktu). 6 i 3 dni przed miesiączką współżyliśmy razem bez zabezpieczenia. W 36 dzien Cyklu ona zrobiła 2 testy wieczorem i rano dzień później które wyszły wynik pozytywny (dodam że jedna kreska była bardzo blada na 2 testach). Następnie dziewczyna wykonała kolejny test po 4 dniach i również wyszedł pozytywnie (ale z dwoma mocnymi kreskami). W dziem zrobionego testu była u ginekologa i przekazał jej ze jest w ciąży i zauważył pęcherzyk ciążowy i nie wie jeszcze ktroy to jest tydzień. Więc moje pytanie brzmi. Kto jest ojcem? :/
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Przy tak krotkim odstepie w stosunkach tylko testy dna po narodzinach dadza Ci odpowiedz. Lekarz okresli tydzien ciazy po wielkosci zarodka ale to nie da Ci zadnej gwarancji, do zaplodnienia moglo dojsc z plemnikow tamtego faceta jak rowniez owulacja mogla sie przesunac i to Twpj strzal mogl byc tym trafionym.
 
Bez testow DNA tak naprawdę nigdy nie będzie pewności co do tego, kto jest ojcem. Jeśli uprawiala seks z większa liczba mężczyzn to ojcostwo na 100% ustala tylko testy DNA.
 
Zgadzam się z dziewczynami jednak dodam że większe prawdopodobieństwo jest że to Ty jesteś ojcem ze względu na to że z Tobą był seks bez zabezpieczenia. Z ex z postu wynika że uprawiają seks z prezerwatywa jeśli nie pękła marne szanse że to on jest ojcem. Jednak 100 procent pewności dadzą tylko testy dna
 
Jak długie ona ma cykle. 36 dzien ?.. jeśli z tamtym było z zabezpieczeniem, a z Tobą nie.. to zapewne Twoje dziecko, jednak nikt Ci tego nie wywróży bez testu dna.
Kiedy były Twoim zdaniem te jej dni płodne ?
 
Witam. Niestety mam taką sytuację, gdyż nie wiadomo kto jest ojcem dziecka. Moja była uprawiała sex prawdopodobnie w dni płodne ( w prezerwatywie) ze swoim ex. Zrobiła test ciążowy po 10 dniach i pokazał jej negatywny. Po paru dniach się pogodziliśmy (2 miesiące przerwy bez kontaktu). 6 i 3 dni przed miesiączką współżyliśmy razem bez zabezpieczenia. W 36 dzien Cyklu ona zrobiła 2 testy wieczorem i rano dzień później które wyszły wynik pozytywny (dodam że jedna kreska była bardzo blada na 2 testach). Następnie dziewczyna wykonała kolejny test po 4 dniach i również wyszedł pozytywnie (ale z dwoma mocnymi kreskami). W dziem zrobionego testu była u ginekologa i przekazał jej ze jest w ciąży i zauważył pęcherzyk ciążowy i nie wie jeszcze ktroy to jest tydzień. Więc moje pytanie brzmi. Kto jest ojcem? :/
Pozdrawiam serdecznie


My nie odpowiemy kto jest ojcem, można gdybać, ale nie o to chodzi... pozostaje zrobić test na ojcostwo, z tego co slyszalam takowe mozna wykonać chyba w trakcie trwania ciąży.
Współczuję sytuacji.
 
Jak długie ona ma cykle. 36 dzien ?.. jeśli z tamtym było z zabezpieczeniem, a z Tobą nie.. to zapewne Twoje dziecko, jednak nikt Ci tego nie wywróży bez testu dna.
Kiedy były Twoim zdaniem te jej dni płodne ?
Jej cykle to mniej więcej 30-34 dni. Dni płodne miała od 22 lutego do 3 marca ja zrobiłem to 8 marca..
 
reklama
Do góry