reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

jeju u nas jutro ma być ponad 20 stopni a ja chłopakom obiecałam pierogi ulepić hahah no nic okno otworze🤣🙂
No wlasnie 🙈 ja mam dzis i jutro wolne, ale jutro wizyte mam w klinice naszej na 12, wiec pewnie po powrocie jakis spacer obowiazkowo 😊 ja w tamta sobote stalam przy pierogach jakies 3 godziny -łącze sie w bólu 😄😄
 
reklama
Hej dziewczyny😉 Ja właśnie siedze w poczekalni i czekam na wizyte tylko musze przepuścić wszystkie panie bo jestem poza kolejnością😞 moja wizyta wypadala dopiero 9.04 ale z racji tego ze nadal plamie ale tylko w nocy nie wiem czemu pani doktor zgodzila przyjąć mnie dodatkowo. Siedze tu jak na szpilkach denerwuje się strasznie czy wszystko ok czy to nie będą złe wiesci😢 normalnie zaraz się rozpłacze z nerwów😢
Wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki 😘
 
Daj znać po wizycie [emoji110][emoji3590]
Hej dziewczyny[emoji6] Ja właśnie siedze w poczekalni i czekam na wizyte tylko musze przepuścić wszystkie panie bo jestem poza kolejnością[emoji20] moja wizyta wypadala dopiero 9.04 ale z racji tego ze nadal plamie ale tylko w nocy nie wiem czemu pani doktor zgodzila przyjąć mnie dodatkowo. Siedze tu jak na szpilkach denerwuje się strasznie czy wszystko ok czy to nie będą złe wiesci[emoji22] normalnie zaraz się rozpłacze z nerwów[emoji22]
 
Jaki serial? Muszę coś obejrzeć bo od czasów domu z papieru trochę odpuściłam i w sumie nie ma nic co by mnie chwyciło.
Cześć Dzieeczyny;)
O kurde Asia ale wiadomość masakra nie dziwie sie że płaczesz no ale co zrobić... Trzeba teraz czekać masakra faktycznie tak w ostatniej chwili zadzwonić... ( a może wirusa złapała)

Magda myślałam o Tobie kochana moja tyle najmocniej jak potrafię zobaczysz jeszcze będziesz płakać ze szczescia. Nie jesteś sama tak jak dziewczyny pisały. Żadna z nas nie jest sama[emoji10][emoji10][emoji10] damy radę!! Ja już widzę jak Twój syn cieszy się z rodzeństwa [emoji7][emoji7]

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne wizyty i same pozytywne wiadomości.
Jej Marta u Ciebie to już prawdziwego bejbika widać ale mega zdjęcie z USG[emoji7][emoji7][emoji7]
Ja swoją mam w środę! Diana widzę mamy ten sam wiek ciąży i Ty też wizytujesz w środę[emoji7][emoji5]
@Agugu123 spokojnie kochana może ciąża młodsza ale 3tyg czekać bardzo długo

Witam nowe mamy[emoji5][emoji5]
@zazu super że się udało witaj na wspólnym forum;)

Milena pochwal się później swoją dżungla [emoji1787][emoji11]

Mi coś jedzenie nie podchodzi za to wczoraj o północy wymyśliłam sobie truskawki z jogurtem hahah biedny ten mój mąż. Piszecie o braku energii i senności mi znowu się nic nie chce ale senna nie jestem wciagnelismy się z mężem w serial na Netfliksie i wczoraj oglądaliśmy do 2[emoji23]juz się nie mogę doczekać aż znowu włączę.
 
Trzymaj się. Będzie dobrze[emoji3590][emoji846]
Hej dziewczyny[emoji6] Ja właśnie siedze w poczekalni i czekam na wizyte tylko musze przepuścić wszystkie panie bo jestem poza kolejnością[emoji20] moja wizyta wypadala dopiero 9.04 ale z racji tego ze nadal plamie ale tylko w nocy nie wiem czemu pani doktor zgodzila przyjąć mnie dodatkowo. Siedze tu jak na szpilkach denerwuje się strasznie czy wszystko ok czy to nie będą złe wiesci[emoji22] normalnie zaraz się rozpłacze z nerwów[emoji22]
 
Pięknie napisane [emoji3589]
No kochana, uwierz mi że cały czas pamiętam [emoji6]Czy mam wrażenie tak jak ty że nie pasuję tu- bardzo często. Ale dlatego że każda z Nas jest inna. Mam wrażenie że ciut zawiązały się małe koalicję. Ktoś z kimś częściej wymienia poglądy, odpisuje itp. To normalne, bardzo Nas tu dużo. Tak na prawdę między nami mamami mnie zaskoczyła ilość Nas na tym wątku. Też mam doły i różne jazdy. W ogóle ja to jestem ewenement do potęgi, będę się tu śmiać a za min ryczeć bo przecinek źle wstawiłam [emoji1787]HORMONY!
Ale jesteśmy tu, razem, wszystkie i nie musimy się kochać i uwielbiać. Wystarczy szacunek i wsparcie[emoji3590]
Trzymaj się mała! Jestem z Tobą!
Trzymam kciuki
Witam się z mdlosciami i ogólnym złym samopoczuciem.
Jeszcze chwila i zbieram się na wizytę. Boję się. Normalnie boję się tej wizyty jak żadnej innej. Mam czarne myśli i do dupy nastawienie. Gratuje udanych wizyt i dobrych wiadomości. @Amaleta kochana współczuję. Tyle czekania. Takie wizyty umówione powinna doprowadzić do końca a później telwporady. Albo pokierować do innego aby wcześniej bez straty czasu i nerwów umówić.
A dziewczyny dzieki za radę z espumisan em, pomógł mi szybko i wzdęcia zniknęły.
Bardzo współczuję. Wiem co to znaczy odliczać czas do wizyty.
no powinna, ale ona pewnie woli przezyc pandemie. Mam teraz wizyte na 8.04, a ja siedze i placze bo do jutrzejszej doslownie odliczalam godziny.
@Mag.To w środę razem się stresujemy [emoji16]
Zdradź co to za serial.
 
Hej dziewczyny. Ale naprodukowalyscie [emoji16] ja dziś w końcu czuje że żyję, nie było wymiotów ani jakiś strasznych mdłości, zaraz człowiek inaczej funkcjonuje. Kolejna wizyta dopiero 19 kwietnia, nie powiem że lekki stresuj jest, będzie 4 tyg przerwy między wizytami. Staram się myśleć pozytywnie, że wszystko jest ok ale tak jak wiecie, po stratach zawsze z tyłu głowy są jakieś głupie myśli. Dzisiaj 9t 2d, jak ten czas leci, powoli się oswajam z tym że jednak jestem w ciąży i będę mamą. Upolowalam dziś w Lidlu leginsy ciążowe i staniki do karmienia[emoji16] trzymam kciuki za udane wizyty i życzę miłego dnia i mało wymiotów[emoji38][emoji3059]
 
reklama
No kochana, uwierz mi że cały czas pamiętam [emoji6]Czy mam wrażenie tak jak ty że nie pasuję tu- bardzo często. Ale dlatego że każda z Nas jest inna. Mam wrażenie że ciut zawiązały się małe koalicję. Ktoś z kimś częściej wymienia poglądy, odpisuje itp. To normalne, bardzo Nas tu dużo. Tak na prawdę między nami mamami mnie zaskoczyła ilość Nas na tym wątku. Też mam doły i różne jazdy. W ogóle ja to jestem ewenement do potęgi, będę się tu śmiać a za min ryczeć bo przecinek źle wstawiłam [emoji1787]HORMONY!
Ale jesteśmy tu, razem, wszystkie i nie musimy się kochać i uwielbiać. Wystarczy szacunek i wsparcie[emoji3590]
Trzymaj się mała! Jestem z Tobą!
Zgadzam się z grupkami/koalicjami. I też mam wrażenie, że przestałam tu pasować 🥺wcześniej już poznawałam wszystkich i było wiadomo co i jak, teraz tak się pogubiłam, że nie wiem nic. Ciężko się przebić. Może z czasem będzie lepiej się odnaleźć :)
Zgadzam się całym serduchem z Twoim postem ❤️
 
Do góry