reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża hej

Marchewka20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2020
Postów
66
Hej dziewczyny,
Bylam przedwczoraj na becie -5719 wiec stwierdziłam że idę na USG lekarz potwierdził że jest pęcherzyk lecz narazie nie ma zarodka z USG wyszedł 5 tydzień , przepisał tabelki na podtrzymanie ciąży i kazał przyjść za dwa tygodnie. Myślicie że jest nadzieja że wszystko będzie ok ? Chce też dodać że ok. dwa tyg temu miałam robione zdjęcie RTG więc było to gdy tak naprawdę był dopiero pierwszy tydzień.
 
reklama
Sprawdz przyrost bety po 48h ,wtedy cis będzie wiadomo , w 5 tc nie musi być jeszcze widać, co to rtg ,to nie wiem czy może negatywnie wpłynąć
 
Przy takiej becie jest duże prawdopodobieństwo, że nie będzie miała prawidłowego przyrostu, bo ma sporą wartość.
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ?
 
A dlaczego nie będzie prawidłowego przyrostu ?
Tak jak koleżanka wyżej napisała, przy wartościach w tysiącach beta może się nie podwajac i jest niemiarodajna, teraz ważny jest obraz USG.

A kiedy miałaś ostatnie krwawienie ?
Jeżeli obraz USG zgadza się z terminem z miesiączki, to nie masz czasie martwić. Beta wysoka, obraz odpowiedni jak na 5tc.
 
Tak jak koleżanka wyżej napisała, przy wartościach w tysiącach beta może się nie podwajac i jest niemiarodajna, teraz ważny jest obraz USG.

A kiedy miałaś ostatnie krwawienie ?
Jeżeli obraz USG zgadza się z terminem z miesiączki, to nie masz czasie martwić. Beta wysoka, obraz odpowiedni jak na 5tc.
Sytuacja wygląda tak jak pisałam wyżej, brałam tabletki antykoncepcyjne po tym jak przestałam brać nie miałam żadnego krwawienia dopiero ok 01.03 dostałam ale to było bardziej plamienie niż krwawienie.
 
reklama
Sytuacja wygląda tak jak pisałam wyżej, brałam tabletki antykoncepcyjne po tym jak przestałam brać nie miałam żadnego krwawienia dopiero ok 01.03 dostałam ale to było bardziej plamienie niż krwawienie.
Rozumiem, no to wszystko wygląda ok. Też w 5 TC miałam pęcherzyk, za tydzień było już serduszko :)
Myślę że nie powinnaś się martwić, pozostaje czekać.
 
Do góry