reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nastolatkowie w ciąży

reklama
Po pierwszej wizycie z tatą ,czyli z powiedzieć dziadkiem maleństwa,i niewiem co mam myśleć,można powiedzieć że przez trzy godziny opowiadał nam o swoim życiu,problemach swoich,i przyszłego ojca,sory dziewczyny,ale to byla masakra 🤭😤🥱😢😰
 
Spokojnie. Będzie dobrze. Teraz jest wiele takich historii. Przede wszystkim wsparcie ale córka też musi wiedzieć, ze jej dzieciństwo sie skonczylo teraz musi dorosnąć i nauczyć sie odpowiedzialności. Myślę, ze jak będziecie przy niej to świetnie dacie radę :)
 
Nie przejmuj sie, ja mam 36 lat i zaszlam w ciążę miesiąc po porodzie, wiec co sie dzieciom dziwić 😂😂😂 A tak na serio moja kuzynka miala 17 lat gdy zaszla. Pochodzila z domu rozbitego. Pobrali sie z chlopakiem 2 lata po narodzinach syna. Dzis, 13 lat później ułożyli sobie lepiej zycie niz ja i moje rodzeństwo z tak zwanego pełnego domu.
Najwazniejsze jest wsparcie, pomoc, zrozumienie i poczucie bezpieczenistwa. Oprocz tego, ze twoja corka zostanie matka, nadal bedzie nastolatka i chyba na tej plaszczyznie najbardziej bedzie potrzebowac twojego wsparcia. Przynajmniej ja to tak widze jako mam 3 dziewczyn i 4 w drodze 🤪
 
reklama
Do góry