reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

180... Poleci ktoś jakieś miejsce w Krakowie?
Mogę polecić z całego serca Pro Creative w Krakowie i dr Wasiniewska. Jest cudowna i ma świetne podejście do pacjentek :) zawsze mogę napisać SMS czy zadzwonić jak coś się dzieje i zawsze jakoś mnie wciśnie w kolejkę jak nagle potrzebuje przyjść :)
 
reklama
Dziewczyny czy ja dobrze widzę?? Czy to tylko moje widzi misie. [emoji15] [emoji15] [emoji15] Zobacz załącznik 1257430


Mój test wyglądał tak samo 4 dni po spodziewanej miesiączce.... (robiony wczoraj)
Pobolewa mnie brzuch....
Stwierdziłam że nie będę się nakręcać i test powtórzę jutro....
Staramy się w sumie od ponad 2 lat więc... Piekielne się stresuje i nie wiem co robić....
Nie wiem czy to wyobraźnia mi nie płata figli
 
Mój test wyglądał tak samo 4 dni po spodziewanej miesiączce.... (robiony wczoraj)
Pobolewa mnie brzuch....
Stwierdziłam że nie będę się nakręcać i test powtórzę jutro....
Staramy się w sumie od ponad 2 lat więc... Piekielne się stresuje i nie wiem co robić....
Nie wiem czy to wyobraźnia mi nie płata figli
To może zrób betę? 5 dni spóźnienia to powinna już być ładna 😉
 
Dziewczyny czy miałyście kiedyś sytuacje, że jednego dnia miałyście cień cienia, następnego to samo lub mniej, a później była z tego ciąża?
Z własnej głupoty zrobiłam wczoraj test ok 14:00 [emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356] (10dpo) bo mi przyszła cała paka testów z allegro i był cień, a dziś rano kreska wydaje się jeszcze bledsza... Jestem wściekła na siebie że wczoraj testowałam, bo teraz ciągle o tym myślę.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy miałyście kiedyś sytuacje, że jednego dnia miałyście cień cienia, następnego to samo lub mniej, a później była z tego ciąża?
Z własnej głupoty zrobiłam wczoraj test ok 14:00 [emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356] (10dpo) bo mi przyszła cała paka testów z allegro i był cień, a dziś rano kreska wydaje się jeszcze bledsza... Jestem wściekła na siebie że wczoraj testowałam, bo teraz ciągle o tym myślę.
Pokażesz tę kreskę z wczoraj?
 
Ja przez pierwsze 2 dni miałam ciemniejące i jaśniejące kreski [emoji2272]
Dziewczyny czy miałyście kiedyś sytuacje, że jednego dnia miałyście cień cienia, następnego to samo lub mniej, a później była z tego ciąża?
Z własnej głupoty zrobiłam wczoraj test ok 14:00 [emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356] (10dpo) bo mi przyszła cała paka testów z allegro i był cień, a dziś rano kreska wydaje się jeszcze bledsza... Jestem wściekła na siebie że wczoraj testowałam, bo teraz ciągle o tym myślę.
 
reklama
Do góry