reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej Dziewczyny 🙂 chwilkę mnie nie było i wszystkie piją beze mnie 🤣zrobiłyście mi ochotę na alko...moj maz i znajomi nie uwierzyliby, ze to napisałam... ja chodzacy abstynent 😀 dzis wieczorem wpada paczka przyjaciół. Chyba popije glucophage ginem z tonikiem 😜😄 swoja droga nawet Gin przypomina o staraniach gin...jak ginekolog 😅😅
 
reklama
Hej Dziewczyny 🙂 chwilkę mnie nie było i wszystkie piją beze mnie 🤣zrobiłyście mi ochotę na alko...moj maz i znajomi nie uwierzyliby, ze to napisałam... ja chodzacy abstynent 😀 dzis wieczorem wpada paczka przyjaciół. Chyba popije glucophage ginem z tonikiem 😜😄 swoja droga nawet Gin przypomina o staraniach gin...jak ginekolog 😅😅
Mój mąż też łyka glucophage i po alkoholu nic się mu nie dzieje więc popijaj śmiało 😀
 
Cześć Wam ! Wróciłam dziś do domu . W końcu ale w domu czuje taką pustkę nie tak miało się to skończyć chciałam wrócić że szpitala w listopadzie ale z Dzieciątkiem 😔 Wiecie co wczoraj juz nie pisałam bo nie byłam w stanie się uspokoić psychicznie. Słyszeliście o organizacji "Tęczowy Kocyk" ? Ja kiedyś oglądałam o tym w telewizji . Polega ona ona tym , że szyją takie mini rożki i ubranka . Jest to pamiątka dla rodziców, którzy nie zdążyli zobaczyć swojego dziecka bądź te dziecko zmarło krótko po urodzeniu. My też otrzymaliśmy taką pamiątkę w postaci mini rożka, czapeczki, sweterka, kocyk itd. Załączony jest do tego wierszyk ,który jak czytam to rozrywa serce na pół . Dziś jak mój narzeczony to zobaczył to płakał razem ze mną. Jestem ogromnie wdzięczna, że tą pamiątkę dostałam mogłam sobie wybrać położna zaprosiła mnie do gabinetu . Zawsze będzie mi to przypominać naszego Aniołka ❤️😔
Bardzo mi przykro naprawdę...wiem ile sama łez wylałam...jak chcesz to wejdź na wątek ciąża po poronieniu tam dziewczyny przechodzą dokładnie to samo więc wiedzą co czujesz po stracie i sa skarbnicą wiedzy jeśli chodzi o diagnostykę.
 
Witajcie, jak Wam mija sobota?
Ja wróciłam z monitoringu i wszystko jest idealnie i endo i pecherzyki. W tym miesiącu nie robimy iui, ale za to zostałam obstawiona tabsami i zastrzykami... od dzisiaj mam brac: kwas foliowy w dawce 5mg, encorton, acard, neoparin. Dodatkowo dzisiaj 2zastrzyki z ovitrelle. Potem od 21 dc do tego dojdzie duphaston. Wszystko, żeby zapobiec problemom immunologicznym, bo może to być przyczyna niepowodzeń. Także od dzisiaj staje się pełnoprawna lekomanka😉 miejmy nadzieje, ze to pomoże i się w końcu uda🤞
 
Witajcie, jak Wam mija sobota?
Ja wróciłam z monitoringu i wszystko jest idealnie i endo i pecherzyki. W tym miesiącu nie robimy iui, ale za to zostałam obstawiona tabsami i zastrzykami... od dzisiaj mam brac: kwas foliowy w dawce 5mg, encorton, acard, neoparin. Dodatkowo dzisiaj 2zastrzyki z ovitrelle. Potem od 21 dc do tego dojdzie duphaston. Wszystko, żeby zapobiec problemom immunologicznym, bo może to być przyczyna niepowodzeń. Także od dzisiaj staje się pełnoprawna lekomanka😉 miejmy nadzieje, ze to pomoże i się w końcu uda🤞
To dobrze ze tak ładnie się Tobą zajęli :) z taka obstawa lekowa musi się udać! ✊🏻
ja właśnie czekam przed gabinetem na 4IUI :)
 
Witajcie, jak Wam mija sobota?
Ja wróciłam z monitoringu i wszystko jest idealnie i endo i pecherzyki. W tym miesiącu nie robimy iui, ale za to zostałam obstawiona tabsami i zastrzykami... od dzisiaj mam brac: kwas foliowy w dawce 5mg, encorton, acard, neoparin. Dodatkowo dzisiaj 2zastrzyki z ovitrelle. Potem od 21 dc do tego dojdzie duphaston. Wszystko, żeby zapobiec problemom immunologicznym, bo może to być przyczyna niepowodzeń. Także od dzisiaj staje się pełnoprawna lekomanka😉 miejmy nadzieje, ze to pomoże i się w końcu uda🤞
Ja dzisiaj idę z mężem do znajomych trochę się odstresować. Poza tym @ przylazła więc już jestem na tabletach przeciwbólowych 🙄
 
reklama
Witajcie, jak Wam mija sobota?
Ja wróciłam z monitoringu i wszystko jest idealnie i endo i pecherzyki. W tym miesiącu nie robimy iui, ale za to zostałam obstawiona tabsami i zastrzykami... od dzisiaj mam brac: kwas foliowy w dawce 5mg, encorton, acard, neoparin. Dodatkowo dzisiaj 2zastrzyki z ovitrelle. Potem od 21 dc do tego dojdzie duphaston. Wszystko, żeby zapobiec problemom immunologicznym, bo może to być przyczyna niepowodzeń. Także od dzisiaj staje się pełnoprawna lekomanka😉 miejmy nadzieje, ze to pomoże i się w końcu uda🤞
Trzymam mocno kciuki! Ja wlasnie umylam lodowke. Ostatnio czuje sie conajmniej srednio. Nie wiem czy to pogoda czy cos innego ale jakos tak smutno. Dzis 6 dzien po 4 iui , za kilka dni pewnie juz bedzie wiadomo czy sie udalo. Jesli nie, czeka mnie badanie HSG, troche sie boje :(
 
Do góry