reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Wielu lekarzy w Medicover jest miłych i sympatycznych ale chyba bym żadnego nie polecała z całego serca. Dobry jest np. Leszek Jastrząb ale ciężko się do niego dostać na wizytę bo jest już bardzo oblegany.
Dzięki za polecenie. Ja do tej pory chodziłam do Pani Doktor Justyny Filipek. Jutro idę na pierwszą wizytę będąc w ciąży i jestem ciekawa jak to będzie :)
 
reklama
A czy rodziła któraś z Was w Medicover?
Ja się decyduje na poród w Medicover. Pierwsza ciąża więc niestety nie mam żadnych doświadczeń ale publiczne szpitale trochę mnie przerażają. O porodzie w Medicover czytałam same pozytywne opinie; aczkolwiek jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to nie jestem do końca zadowolona - gdybym miała jakieś komplikacje w ciąży to na pewno bym zmieniła lekarza (nie wierzę że ten byłby w stanie się mną dobrze zająć).
 
Do góry