reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

no ja nie dokonca planowalam. Troche sie zapomnielismy z mezulkiem w marcu...No ale to raz i nie spodziewalam sie, ze tak to sie skonczy :D Taka stara i taka glupia hehehe. Dopiero10 miesiecy temu rodzilam przeciez a poza tym powrot do pracy.... O wczesniejsza ciaze musialam sie postarac kilka miesiecy.... a tu pyk... A Ty rozumiem, ze tez niespodzianka??
u mnie podobnie.. raz się zapomnieliśmy z mężem od 2 lat po kieliszku wina 😉 i się stało... nasze najmłodsze dziecko ma 2,5 roku.. mieliśmy na tym zakończyć.. nie wierze ze znowu wszystko od początku.. 🙈 stad teraz istna huśtawka nastrojów..
 
reklama
Tak jestem z Warszawy ale rodze w Piasecznie 🙈 tam pracuje mój lekarz i tam planuje 3 cc. Co do szpitali z Warszawie to znajome chwalą sobie sw.Zofii i Inflancka :) ja mieszkam w sumie obok obydwu 🤣
a możesz zdradzić co to za lekarz ? Mieszkam od niedawna w Warszawie i poszukuje dobrego lekarza.. Będzie to ciąża zagrożona przedwczesnym porodem, czeka mnie 5 miesięcy leżenia wiec szukam kogoś dobrego.. 😔 mam ubezpieczenie w LUXmedzie ale jak zaczęłam sprawdzać opinie o lekarzach to kiepsko to wyglada..
 
a możesz zdradzić co to za lekarz ? Mieszkam od niedawna w Warszawie i poszukuje dobrego lekarza.. Będzie to ciąża zagrożona przedwczesnym porodem, czeka mnie 5 miesięcy leżenia wiec szukam kogoś dobrego.. 😔 mam ubezpieczenie w LUXmedzie ale jak zaczęłam sprawdzać opinie o lekarzach to kiepsko to wyglada..
Oj a czemu wiesz, że już to będzie ciaza zagrożona?
 
Oj a czemu wiesz, że już to będzie ciaza zagrożona?
kilka lat temu straciłam synka w 20 tyg ciąży, lekarz nie wychwycił skracającej się szyjki.. 2,5 roku temu urodziłam na szczęście zdrowa córeczkę, jednak miałam od początku monitorowaną szyjkę a w 19 tygodniu ciąży założono mi szew gdy tylko zaczęła się skracać i udało się, córeczka urodziła się o czasie... wiem, ze teraz tez to się powtórzy.. 😔
 
Kurczę a ja się chciałam szczepić.. musze to w takim razie dobrze przemyśleć i skonsultować. Ja też będę prowadzić ciąże prywatnie u ginekologa który prowadził moją 1 ciąże i był przy porodzie. jedynie badania prenatalne będę robić u innego lekarza.
Ja mam lux med ale opinie o lekarzach są słabe.. narazie biorę tylko witaminy- w pierwszej ciąży brałam duphaston do 13 tc. Odstawiłam rok temu tabletki anty i nie zabezpieczaliśmy się no i mamy ❤️
A skąd jesteście dziewczyny w ogóle ? Ja ze śląska Dąbrowa Górnicza.
 
kilka lat temu straciłam synka w 20 tyg ciąży, lekarz nie wychwycił skracającej się szyjki.. 2,5 roku temu urodziłam na szczęście zdrowa córeczkę, jednak miałam od początku monitorowaną szyjkę a w 19 tygodniu ciąży założono mi szew gdy tylko zaczęła się skracać i udało się, córeczka urodziła się o czasie... wiem, ze teraz tez to się powtórzy.. 😔
Oj mega trudna sytuacja. Bardzo mi przykro...Moja koleżanka przechodziła dokładnie przez to samo. Urodziła synka w 26 tyg i zmarł. Ja jestem z Krakowa i tutaj wiedziałabym kogo polecić w takich trudnych przypadkach.
 
Oj mega trudna sytuacja. Bardzo mi przykro...Moja koleżanka przechodziła dokładnie przez to samo. Urodziła synka w 26 tyg i zmarł. Ja jestem z Krakowa i tutaj wiedziałabym kogo polecić w takich trudnych przypadkach.
teraz jestem jakoś spokojniejsza, przeszłam już przez to, wiem co mnie czeka i co mogę a czego nie.. No i wiem ze szyjka na szczęście współpracuje bo po założeniu szwu wytrzymała do końca ciąży i o dziwo podczas porodu dostałam dwa zastrzyki na jej zmiękczenie bo była długa twarda i zamknięta 😊 spokojniejsza jestem bo wiem, ze ten zabieg na mnie działa i ze tym razem tez dam radę.. 😊 więcej teraz myśle o tym, ze to będzie moje trzecie dziecko, więcej niż mieliśmy w planach.. nie mogę się oswoić jeszcze z ta myślą 🙈
 
reklama
Dziewczyny tylko lekarz mi wspomniał że mam torbiel na jajniku i pytałam czy to zagraża ciąży powiedział że nie i że powinny się wchłonąć powinny malec i że będziemy obserwować, czy któraś też może spotkała się kiedyś z czym takim?
ja man torbielke ok 3 Na 4 cm , pojawila sie wlasnie razem z ciąża . Od poprzedniej wizyty do dzisiejszej niestety nic się nie zmniejszyła ale lekarz mówi ze zniknie lub pęknie
 
Do góry