reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

teraz jestem jakoś spokojniejsza, przeszłam już przez to, wiem co mnie czeka i co mogę a czego nie.. No i wiem ze szyjka na szczęście współpracuje bo po założeniu szwu wytrzymała do końca ciąży i o dziwo podczas porodu dostałam dwa zastrzyki na jej zmiękczenie bo była długa twarda i zamknięta 😊 spokojniejsza jestem bo wiem, ze ten zabieg na mnie działa i ze tym razem tez dam radę.. 😊 więcej teraz myśle o tym, ze to będzie moje trzecie dziecko, więcej niż mieliśmy w planach.. nie mogę się oswoić jeszcze z ta myślą 🙈
Super, że to działa u Ciebie. Ja tez nie mogę się oswoic z myślą, że będę mieć 3 :D mimo wszystko będzie pozytywnie!!!
 
reklama
Chciałbym zacytować kilka waszych postów na raz ale nie umiem tego zrobić z aplikacji forum..
zawroty głowy miewam gdy wstaje
Kłucie w dole brzucha sporadycznie nieregularnie
Ciąże prowadzę prywatnie

A teraz wieści z dziś
Byłam na wizycie wczoraj ale musiałam trochę pomyśleć bo ogólnie jest ok, jest zarodek mały i żywy , ciałko żółte ,
A dziś jak ręka odjol ustąpiły nudności a miałam bardzo dokuczliwe, takie wymioty ok 10 razy dziennie. I teraz myśle dlaczego tak dobrze się czuje. Miałam dziś tylko chwile słabsza ale tak naprawdę bez silnych mdłości ani nic. Ale skoro bylo wszystko dobrze to widocznie jest ok?
 
Chciałbym zacytować kilka waszych postów na raz ale nie umiem tego zrobić z aplikacji forum..
zawroty głowy miewam gdy wstaje
Kłucie w dole brzucha sporadycznie nieregularnie
Ciąże prowadzę prywatnie

A teraz wieści z dziś
Byłam na wizycie wczoraj ale musiałam trochę pomyśleć bo ogólnie jest ok, jest zarodek mały i żywy , ciałko żółte ,
A dziś jak ręka odjol ustąpiły nudności a miałam bardzo dokuczliwe, takie wymioty ok 10 razy dziennie. I teraz myśle dlaczego tak dobrze się czuje. Miałam dziś tylko chwile słabsza ale tak naprawdę bez silnych mdłości ani nic. Ale skoro bylo wszystko dobrze to widocznie jest ok?
tez dziś tam mam 😉 tak mnie myliło i napinalo na wszystko a teraz dziś nic 😉 tak złe tak nie dobrze 🤦🏻‍♀️😂 dziś to mnie ciągnie na owoce i warzywa gotowane jak nigdy , i nabiał w każdej postaci mogę wcinać , słodkiego nie mogę w cale
 
Hej dziewczyny czy któraś z Was bierze lub brala euthyrox rano na czczo ? Jak się po nim czulyscie? Idę do pracy i zastanawiam się czy nie ma skutków ubocznych i dam radę na nim pracować . Dajcie znać. Miłego dnia 😀
 
Miłego dnia 🙂 obudziłam się dziś bez mdłości , mogę jeść i pic normalnie. Może uda się dziś buc bardziej produktywna niż w ostatnim tygodniu kiedy to tylko leżałam i chorowałam. Postanowiłam się nie martwić zanikiem mdłości , przecież nie musi to oznaczać najgorszego, będę się obserwować na spokojnie a co ma byc to będzie
 
Ja dzisiaj miałam pobudke o 5.50. Moj najmlodszy o tej porze wstaje od dłuższego czasu no i nie ma zmiłuj. Mnie się bardzo dobrze spi w ogóle co noc jakies mega realistyczne sny...
 
reklama
Cześć dziewczynki 😁. Mój synek dał.mi dziś pospać do 7 ale.luksus🤣🤣🤣. Ja nadal bez zwiększych objawów . Co do prowadzenia ciazy tez chodze prywatnie kazda ciaze bo jakos ten nfz to do kitu. A ciaza oczywiscie tez nie planowana jak to dziewczyny pisaly chwila.zapomnienia i bahhh🤣🤣🤣🤣 mam 8 miesiecznego synka więc nie w głowie była mi teraz ciąża. No ale cóż jest to jest trzeba się cieszyć 😁. O synka staraliśmy się ponad rok
 
Do góry