reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

6 tyg i 1 dzień. Wszystko w najlepszym porządku. słyszałam bicie serduszka.

Dzięki dziewczyny za dodanie otuchy ❤️
 

Załączniki

  • 47538413-8106-4feb-b659-20f5d86cb869.jpg
    47538413-8106-4feb-b659-20f5d86cb869.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 115
reklama
@Ewelina @ kochana , doskonale rozumiem Twój niepokój ale tak jak piszą dziewczyny , plamienia , mimo iż stresujące zdążają się bardzo często . Brązowe zwykle świadczą o zbyt niskim progesteronie. Dobrze, ze zwiększyłas. Daj znać co powie lekarz. Trzymam kciuki. 🌸
@Patlucy - gratuluje ! Piękna dzidzia 😍
 
@Ewelina @ kochana , doskonale rozumiem Twój niepokój ale tak jak piszą dziewczyny , plamienia , mimo iż stresujące zdążają się bardzo często . Brązowe zwykle świadczą o zbyt niskim progesteronie. Dobrze, ze zwiększyłas. Daj znać co powie lekarz. Trzymam kciuki. 🌸
@Patlucy - gratuluje ! Piękna dzidzia 😍
nie umiem się nastawić na coś dobrego , spakowana jestem do szpitala w razie co ... jeszcze plamienia to bym zrozumiała ale boli mnie brzuch i z tylu krzyże wiec to mnie bardziej przeraża ...
Co ma już być to będzie ...
 
nie umiem się nastawić na coś dobrego , spakowana jestem do szpitala w razie co ... jeszcze plamienia to bym zrozumiała ale boli mnie brzuch i z tylu krzyże wiec to mnie bardziej przeraża ...
Co ma już być to będzie ...
To jeszcze nie musi oznaczać najgorszego... Na bóle brzucha weź no spe, na prawdę dużo pomaga. Trzymam kciuki, żeby wszystko jednak było dobrze [emoji846]
 
reklama
Ja mało się ostatnio odzywam, ale kilka ostatnich dni bardzo ciężko znoszę. Mam okropne samopoczucie, mdłości, bóle głowy, straszne osłabienie. Dodatkowo pomimo leków wyszły mi znowu wysokie płytki krwi, ginekolog kazała zwiększyć dawkę ASA, ale i tak bardzo się martwię [emoji20]
 
Do góry