reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Hej Dziewczyny! Mam pytanie, bo sama już głupieje. Pobolewa mnie brzuch, bardziej czuje go niż boli, ale trochę jak przy zatruciu pokarmowym (tak mi się wydaje) ale nie mam żadnych innych niepokojących objawów. I tak się zastanawiam czy powinnam się martwić czy to zmiany hormonalne wpływają na jelita? Może ktoś też tak ma albo miał? Dzisiaj u mnie 6+1 😉 pierwsza wizyta w poniedziałek ✊
 
Hej Dziewczyny! Mam pytanie, bo sama już głupieje. Pobolewa mnie brzuch, bardziej czuje go niż boli, ale trochę jak przy zatruciu pokarmowym (tak mi się wydaje) ale nie mam żadnych innych niepokojących objawów. I tak się zastanawiam czy powinnam się martwić czy to zmiany hormonalne wpływają na jelita? Może ktoś też tak ma albo miał? Dzisiaj u mnie 6+1 😉 pierwsza wizyta w poniedziałek ✊
Ja nie mam jakiegoś doświadczenia, ale wydaje mi się, że mimo to, że jesteśmy w ciąży dalej możemy mieć jakieś problemy żołądkowe/jelitowe itp. przecież może nas coś boleć po jakimś posiłku czy coś może nam coś zaszkodzić.
 
reklama
Do góry