reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 tydzień, nieregularny pecherzyk ciążowy

Mouse86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
441
To moja 4 ciąża, poprzednie 3 straciłam. Teraz od razu od pozytywnego testu zaczęłam brać heparynę drobnoczasteczkową. Dokładnie w dniu spodziewane miesiączki miałam brązowe plamienie, jednorazowe, bez żadnego bólu. Do ginekologa poszłam w 5 tygodniu, na usg pęcherzyk uwidoczniony w macicy, ale... jego kształt jest nieregularny. Brzegi nie są równiutkie, nie jest to idealne kółko. Miałam zrobić bete w odstępie 48 godzin, pierwsza już za mną 7140, więc 5-6 tydzień.
Któraś z Was może tak miała? Jest jeszcze szansa?
 
reklama
Ja miałam nieregularny pęcherzyk dostałam od ginekologa Duphaston. Niestety poroniłam tą ciążę. Czy przyczyną był na początku ciąży nieregularny pęcherzyk nikt mi tego nie potwierdził. Ginekolog powiedział że ciąża z takim pęcherzykiem też potrafi się prawidłowo rozwijać.
 
To moja 4 ciąża, poprzednie 3 straciłam. Teraz od razu od pozytywnego testu zaczęłam brać heparynę drobnoczasteczkową. Dokładnie w dniu spodziewane miesiączki miałam brązowe plamienie, jednorazowe, bez żadnego bólu. Do ginekologa poszłam w 5 tygodniu, na usg pęcherzyk uwidoczniony w macicy, ale... jego kształt jest nieregularny. Brzegi nie są równiutkie, nie jest to idealne kółko. Miałam zrobić bete w odstępie 48 godzin, pierwsza już za mną 7140, więc 5-6 tydzień.
Któraś z Was może tak miała? Jest jeszcze szansa?
Dodam, że od czasu tego plemienia mam delikatne brązowe plemienia, takie pojedyncze nitki w śluzie. A lekarz podczas badania powiedział, że to płomienie jest spore.
 
Ja też miałam nieregularny pęcherzy w 4 ciąży ( 3 poprzednie straciłam).

W czwartej ciąży zaraz po teście ciążowym zaczęłam plamić, leżałam, brałam Duphastpon. Na wizycie w 5 tygodniu lekarz powinien że pęcherzyk nieregularny, wielkościach się jednakże zgadza. Mówił że różnie może być, ale żeby się nie przywiązywać do ciąży. Ciąża jednak cały czas się źle rozwijała, była potem mniejsza niż powinna, rozwój się zatrzymała na 6 tygodniu w 9 zrobili mi zabieg.
 
Ja też miałam nieregularny pęcherzy w 4 ciąży ( 3 poprzednie straciłam).

W czwartej ciąży zaraz po teście ciążowym zaczęłam plamić, leżałam, brałam Duphastpon. Na wizycie w 5 tygodniu lekarz powinien że pęcherzyk nieregularny, wielkościach się jednakże zgadza. Mówił że różnie może być, ale żeby się nie przywiązywać do ciąży. Ciąża jednak cały czas się źle rozwijała, była potem mniejsza niż powinna, rozwój się zatrzymała na 6 tygodniu w 9 zrobili mi zabieg.
Czyli podobnie jak u mnie 😔 mogę spytać o diagnozę lekarza po poronieniu?
 
To są zdjęcia mojego nieregularnego pęcherzyka.
 

Załączniki

  • 20210417_113548.jpg
    20210417_113548.jpg
    496,3 KB · Wyświetleń: 513
  • 20210417_113618.jpg
    20210417_113618.jpg
    582,8 KB · Wyświetleń: 487
reklama
Czyli podobnie jak u mnie [emoji17] mogę spytać o diagnozę lekarza po poronieniu?
Ja mam nieprawidłowy kariotyp.
Pierwszej poronione ciąży nie badałam bo to przecież przypadek
Druga biochemiczna, nie było co badać
Trzecią chciałam, ale w szpitalu materiał nie został odpowiednio zabezpieczony.

Po trzeciej miałam już wynik mojego kariotypu - nieprawidłowy.
Więc czwartej ciąży już nie było sensu badać.

Na pocieszenie dodam, że teraz jestem w 6 ciąży ( wcześniejsze poroniłam) i póki co 18 tydzień i wszystko ok.
 
Do góry