reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Nie wiem, wolę się na zapas nie stresować, gdyby np. ciąża okazała się młodsza, a w 10 to już na pewno zobaczę serduszko, a nawet pewnie więcej :)
A nie jest przypadkiem tak, że do 10. tygodnia trzeba już mieć wykonane jakieś badania? Pytam, bo sama nie jestem pewna... Ja wizytę mam umówioną 29.04 i wypada mi, że to będzie początek 7. tygodnia (dłużej bym i tak nie dała rady czekać ;))
 
Hej kobietki. Umówiłam się na pierwsze Usg za dwa tyg. Będzie wtedy 6tc+2 . Myślicie że będzie juz widać serduszko ?? Bo sie zastanawiam czy nie przełożyć na tydzień później.... mieszkam w UK I tu taka wizyta trochę kosztuje a nie chce isc na marne ...
Ja bym przełożyła na pewno o tydz albo o 2...
 
Jestem po ciąży pozamacicznej i moim zdaniem trafiłaś na bardzo odpowiedzialnego lekarza! To nie prawda ze przy takiej ciąży zawsze beta przyrasta nieprawidłowo! Czasem rośnie dobrze- przy becie ponad 1000 powinno być już coś widac na USG mysle ze dlatego lekarz wysłał Cię do szpitala , będą Cię obserwować i robić usg bo wiedza ze możesz buc w prawidłowej ciąży ale przez to ze przy becie 2000 nic nie widac maja prawo myśleć o ciąży pozamacicznej a jest to zagrożenie życia wiec dobrze ze jesteś pod kontrolą! Trzymam mocno kciuki!
No jutro na 7 krew i kolo 9 usg . Gdyby nie to ze tesknie za domem nie byloby tak zle .
Taka cisza tu na tej sali . Sama leze . Nie ma telewizora jedynie ratuje mnie netflix na telefonie no ale nie powiem bo czuje sie bezpiecznie .. A przynajmniej bezpieczniej jak w domu .. Zobaczymy . Moim zdaniem powinnismy jutro cos wiedzieć . A jak nic nie zobaczymy reagowac bo naprawde uwazam ze jest juz czas na jakies wyniki .. Nie chce tu spedzic 2 tygodni .. I czekac az cos zlego sie wydarzy .. Martwie sie i w ogole ..czasami mysle pozytywnie czasami nie ale najgorsza mimo wszystko jest niewiedza i braki jezykowe . 💁🏻💁 dzieki za wsparcie . I tu masz racje ze mam odpowiedzialnego lekarza . Na poczatku bylam zla na niego ze nic nie widzi i myslalam ze jest niekompetentny albo ze cos ze sprzetem nie hallo ale widze ze to wcale nie tak .
Ah sie rozpisalam za duzo czasu mam hehe
 
No jutro na 7 krew i kolo 9 usg . Gdyby nie to ze tesknie za domem nie byloby tak zle .
Taka cisza tu na tej sali . Sama leze . Nie ma telewizora jedynie ratuje mnie netflix na telefonie no ale nie powiem bo czuje sie bezpiecznie .. A przynajmniej bezpieczniej jak w domu .. Zobaczymy . Moim zdaniem powinnismy jutro cos wiedzieć . A jak nic nie zobaczymy reagowac bo naprawde uwazam ze jest juz czas na jakies wyniki .. Nie chce tu spedzic 2 tygodni .. I czekac az cos zlego sie wydarzy .. Martwie sie i w ogole ..czasami mysle pozytywnie czasami nie ale najgorsza mimo wszystko jest niewiedza i braki jezykowe . 💁🏻💁 dzieki za wsparcie . I tu masz racje ze mam odpowiedzialnego lekarza . Na poczatku bylam zla na niego ze nic nie widzi i myslalam ze jest niekompetentny albo ze cos ze sprzetem nie hallo ale widze ze to wcale nie tak .
Ah sie rozpisalam za duzo czasu mam hehe
Trzymam kciuki za Ciebie i dziecko. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Wierzę w to. Jesteś pod najlepszą opieką, więc spokojnie ☺️
 
reklama
No jutro na 7 krew i kolo 9 usg . Gdyby nie to ze tesknie za domem nie byloby tak zle .
Taka cisza tu na tej sali . Sama leze . Nie ma telewizora jedynie ratuje mnie netflix na telefonie no ale nie powiem bo czuje sie bezpiecznie .. A przynajmniej bezpieczniej jak w domu .. Zobaczymy . Moim zdaniem powinnismy jutro cos wiedzieć . A jak nic nie zobaczymy reagowac bo naprawde uwazam ze jest juz czas na jakies wyniki .. Nie chce tu spedzic 2 tygodni .. I czekac az cos zlego sie wydarzy .. Martwie sie i w ogole ..czasami mysle pozytywnie czasami nie ale najgorsza mimo wszystko jest niewiedza i braki jezykowe . 💁🏻💁 dzieki za wsparcie . I tu masz racje ze mam odpowiedzialnego lekarza . Na poczatku bylam zla na niego ze nic nie widzi i myslalam ze jest niekompetentny albo ze cos ze sprzetem nie hallo ale widze ze to wcale nie tak .
Ah sie rozpisalam za duzo czasu mam hehe
super, ze jesteś w dobrych rękach, na pewno bezpieczniej niż oczekiwanie w domu! Daj nam znac jutro!
 
Do góry