reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test jest wiarygodny ? Brak okresu

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2021
Postów
7
Hej dziewczyny, nie wiem gdzie umieścić temat więc z góry przepraszam jeśli umieściłam w złym miejscu. Zakładałam niedawno temat jednak dalej nurtują mnie wątpliwości.
Zacznę od tego, że moje cykle z ostatniego roku były minimum 26 (jeden taki cykl) i max 32 dniowe ( 2 takie cykle). Zwykle było to 28-31 dni. Nie prowadzę dokładnych obserwacji śluzu itd. Moja miesiączka według aplikacji powinna pojawić się 10-11 kwietnia (byłby to cykl 28,29 dniowy). Do tej pory jednak jej nie mam. Ostatni test o czułości 10 Zrobiłam z porannego moczu w piątek 16.04 (35dc) i był negatywny. Miesiączki jednak nie mam nadal. Jeśli owulacja byłaby tak jak wyliczyła aplikacja to test powinien być juz wiarygodny ALE 31.03 byłam na usg i lekarz napisał na nim „jajnik lewy folikularny, jajnik prawy folikularny” —-> wnioskuje z tego, że tego 31.03 owulacji jeszcze nie było ? Wiec czy myślicie ze test zrobiony 16.04 mogę uznawać za wiarygodny ? Ostatni stosunek miałam 5.04. Proszę o odpowiedz.
 
reklama
Hej dziewczyny, nie wiem gdzie umieścić temat więc z góry przepraszam jeśli umieściłam w złym miejscu. Zakładałam niedawno temat jednak dalej nurtują mnie wątpliwości.
Zacznę od tego, że moje cykle z ostatniego roku były minimum 26 (jeden taki cykl) i max 32 dniowe ( 2 takie cykle). Zwykle było to 28-31 dni. Nie prowadzę dokładnych obserwacji śluzu itd. Moja miesiączka według aplikacji powinna pojawić się 10-11 kwietnia (byłby to cykl 28,29 dniowy). Do tej pory jednak jej nie mam. Ostatni test o czułości 10 Zrobiłam z porannego moczu w piątek 16.04 (35dc) i był negatywny. Miesiączki jednak nie mam nadal. Jeśli owulacja byłaby tak jak wyliczyła aplikacja to test powinien być juz wiarygodny ALE 31.03 byłam na usg i lekarz napisał na nim „jajnik lewy folikularny, jajnik prawy folikularny” —-> wnioskuje z tego, że tego 31.03 owulacji jeszcze nie było ? Wiec czy myślicie ze test zrobiony 16.04 mogę uznawać za wiarygodny ? Ostatni stosunek miałam 5.04. Proszę o odpowiedz.
Równie dobrze cykl mógł być bezowulacyjny i jajniki będą wyglądały na folikularne. A skoro nie prowadzisz obserwacji żadnych to nie masz nawet podstaw do tego by podejrzewać, że owulacja się przesunęła. Zrób betę z krwi. I umów się do lekarza jeżeli test wyjdzie negatywny. Masz już tydzień spóźnienia, a to sporo.
 
Czesc dziewczyny. @ spoznia sie trzy dni.. bol brzucha jest taki jakby za chwile miala przyjsc jednak dalej cisza. @ raczej zaewsze mmialam na czas.. czy moge zrobic test czy jeszcze poczekac ?
 
Czesc dziewczyny. @ spoznia sie trzy dni.. bol brzucha jest taki jakby za chwile miala przyjsc jednak dalej cisza. @ raczej zaewsze mmialam na czas.. czy moge zrobic test czy jeszcze poczekac ?
Hej , jeśli spóźnia Ci się 3 dni to śmiało możesz zrobic test , nawet z popołudniowego moczu powinien wyjść juz pozytyw jeśli jesteś w ciąży ☺ koniecznie daj znać jak wyszedł, powodzenia
 
Daję znać co u mnie, gdyby ktoś w przyszłości miał podobny problem i szukał czegoś na forum. Okres pojawił się u mnie 7 dni po terminie wyznaczonym w aplikacji, w 37dc. Teraz już wiem, że test był wiarygodny.
 
reklama
Do góry