reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, ze to ciąża?

M

Megi26

Gość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Postanowiłam założyć tu konto bo już sama nie wiem, zaczynam wariować.
Czy któraś z Was miała tak, ze test ciążowy wychodził negatywnie a ciąża jednak była? Ostatnia miesiączkę miałam 10 marca, 25 marca kochałam się z moim facetem bez zabezpieczenia i finał był w środku. Od jakiś dwóch tygodni czuje się tak jak na okres ale ten jednak nie przychodzi. Boli mnie okropnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym, ostatnio coraz mocniej jak za długo siedzę bądź leże to nawet wyprostować sie jest mi ciężko. Dodatkowo często mam mdłości zwłaszcza rano lub wieczorem ale w ciągu dnia tez się zdarzają, czuje się taka zmęczona a raczej może nic mi się nie chce tylko bym leżała, bolą mnie piersi również ale to tez nie cały czas najczęściej przy dotyku, no i dodatkowo jeżeli chodzi o wydzielinę to czasami leci ze mnie dużo białego śluzu, a czasami zwłaszcza rano jestem bardzo sucha. Robiłam 2 testy ciążowe - jeden w dniu spodziewanej miesiączki - negatywny, drugi 5 dni później - również negatywny ale okresu dalej nie ma. Dzisiaj robiłam betę wynik <0,1, wiem, ze wskazuje to na brak ciąży, ale zastanawiaja mnie moje objawy + dodatkowo te okropne bóle pleców. 2 lata temu stwierdzono u mnie tylozgiecie macicy - może to ma związek? Czy to może być ciąża - oboje byśmy się bardzo cieszyli. Stresu żadnego raczej nie mam, nie miałam tez ostatnio żadnych podróży ani nic co mogłoby spowodować ewentualne opóźnienie. Czy któraś miała podobnie. Wiem, ze pisze chaotycznie ale mam nadzieje, ze mi wybaczycie.
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Postanowiłam założyć tu konto bo już sama nie wiem, zaczynam wariować.
Czy któraś z Was miała tak, ze test ciążowy wychodził negatywnie a ciąża jednak była? Ostatnia miesiączkę miałam 10 marca, 25 marca kochałam się z moim facetem bez zabezpieczenia i finał był w środku. Od jakiś dwóch tygodni czuje się tak jak na okres ale ten jednak nie przychodzi. Boli mnie okropnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym, ostatnio coraz mocniej jak za długo siedzę bądź leże to nawet wyprostować sie jest mi ciężko. Dodatkowo często mam mdłości zwłaszcza rano lub wieczorem ale w ciągu dnia tez się zdarzają, czuje się taka zmęczona a raczej może nic mi się nie chce tylko bym leżała, bolą mnie piersi również ale to tez nie cały czas najczęściej przy dotyku, no i dodatkowo jeżeli chodzi o wydzielinę to czasami leci ze mnie dużo białego śluzu, a czasami zwłaszcza rano jestem bardzo sucha. Robiłam 2 testy ciążowe - jeden w dniu spodziewanej miesiączki - negatywny, drugi 5 dni później - również negatywny ale okresu dalej nie ma. Dzisiaj robiłam betę wynik <0,1, wiem, ze wskazuje to na brak ciąży, ale zastanawiaja mnie moje objawy + dodatkowo te okropne bóle pleców. 2 lata temu stwierdzono u mnie tylozgiecie macicy - może to ma związek? Czy to może być ciąża - oboje byśmy się bardzo cieszyli. Stresu żadnego raczej nie mam, nie miałam tez ostatnio żadnych podróży ani nic co mogłoby spowodować ewentualne opóźnienie. Czy któraś miała podobnie. Wiem, ze pisze chaotycznie ale mam nadzieje, ze mi wybaczycie.
Beta wyklucza ciążę. Możesz mieć jakieś zawirowania hormonalne lub po prostu spóźni ci się okres i tyle. Raz na jakiś czas kobieta może mieć też cykl bezowulacyjny i z tego powodu może być opóźnienie
 
Wiem, ze beta wyklucza ciąże, ale mnie nigdy wczesniej nie bolały plecy przed @ jedynie pierwszego dnia @ i to tez nie aż tak. Nie dźwigałam tez nic ostatnio ani się nie przetrenowałam. Dodatkowo zastanawiają mnie te mdłości i jakoś ogólnie nie czuje się jak na @. Dlatego zastanawiam się, czy w laboratorium nie pomylili wyników lub coś w tym stylu, bo dla mnie jest to wszystko mega dziwne.
 
Wiem, ze beta wyklucza ciąże, ale mnie nigdy wczesniej nie bolały plecy przed @ jedynie pierwszego dnia @ i to tez nie aż tak. Nie dźwigałam tez nic ostatnio ani się nie przetrenowałam. Dodatkowo zastanawiają mnie te mdłości i jakoś ogólnie nie czuje się jak na @. Dlatego zastanawiam się, czy w laboratorium nie pomylili wyników lub coś w tym stylu, bo dla mnie jest to wszystko mega dziwne.
Jeżeli nie ma ciąży to objawy, które masz nie są nią spowodowane. Objawy ciążowe powoduje hormon ciążowy beta HCG, a u ciebie go nie ma. A po takim czasie od stosunku, badanie z krwi jest wiarygodne. To że nigdy przed miesiączką jakiegoś objawu nie miałaś, albo nigdy miesiączka ci się nie spóźniała o niczym nie świadczy. Cykl jest podatny nie tylko na stres, ale na infekcje, leki, dietę i wiele innych. Możesz mieć zawirowania hormonalne, możesz mieć infekcje np. grzybiczą, może schudłaś albo zachorowała ci tarczyca. To tylko kilka z możliwych opcji, a jest ich wiele więcej. Jeżeli miesiączka spóźnia się długo umów się do ginekologa.

A jak uważasz, że w laboratorium pomyłka to powtórz betę. Jednak wątpię by po takim czasie testy sie myliły.
 
Wiem, ze beta wyklucza ciąże, ale mnie nigdy wczesniej nie bolały plecy przed @ jedynie pierwszego dnia @ i to tez nie aż tak. Nie dźwigałam tez nic ostatnio ani się nie przetrenowałam. Dodatkowo zastanawiają mnie te mdłości i jakoś ogólnie nie czuje się jak na @. Dlatego zastanawiam się, czy w laboratorium nie pomylili wyników lub coś w tym stylu, bo dla mnie jest to wszystko mega dziwne.
Mnie plecy mocno bolały przy covidzie 😉
 
Tu nie ma szans na ciążę, a Twoje objawów to albo jakas choroba ,albo glowa , a jeśli nie ma @ to udaj się do lekarza ,pewnie coś z hormonami
 
Wiem, ze beta wyklucza ciąże, ale mnie nigdy wczesniej nie bolały plecy przed @ jedynie pierwszego dnia @ i to tez nie aż tak. Nie dźwigałam tez nic ostatnio ani się nie przetrenowałam. Dodatkowo zastanawiają mnie te mdłości i jakoś ogólnie nie czuje się jak na @. Dlatego zastanawiam się, czy w laboratorium nie pomylili wyników lub coś w tym stylu, bo dla mnie jest to wszystko mega dziwne.
Mnie też nigdy plecy nie bolały a 2 cykle temu mnie bolały a w ciąży nie jestem. Ciąży się nie rozpoznaje objawami tylko badaniem bhcg które jest najbardziej wiarygodne. Lepiej idź do ginekologa zobaczyć co się dzieje
 
reklama
Do góry