reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwunastotygodniowe dziecko nie chcę jeść

tymoniiwa1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2021
Postów
276
Syn za kilka dni skonczy 3 miesiące. Od dwóch, trzech tygodni nie chce jeść. Wcześniej jadl ok 900-950ml na dobe. Teraz ok 700. Karmienia to koszmar, odmawia jedzenia, albo wypluwa smoczek, albo jedzenie. Jak juz zlapie smoczka to po kilku lykach jest placz. Czasami udaje sie go nakarmic na spiocha. Jestem zalamana, nie wiem co robic. Synek jest po dwoch zakażeniach ukladu moczowego. Bierze zelazo, wit c, wit d i multilac. Od urodzenia jest na mm babilon advance. Proszę o rade bo juz jestem na skraju zalamania, nie wiem jak go karmić. Po dluzszej przerwie 3-3,5hpotrafi zjesc tylko 50-60 ml mleka.
 
reklama
Mój ma skończone 4 miesiące około dwóch tygodni również zszedł z 900ml na 670, 700 na dobę. Pije co ok 3h po 120ml. Waży 7290 i pediatra kazała się nie przejmować mogą go drażnić ząbki lub skok rozwojowy. Zobaczymy co będzie dalej
 
Nie idą zęby, nie ma zadnych oznak ząbkowania. I chyba za dlugo to trwa juz na zęby. Jezdzimy od lekarza do lekarza i jestesmy raczej ignorowani. Nikt nie mowi co robić.
 
A ja bym jednak zaryzykowała i 15 minut przed karmieniem posmarowała dziąsła. I sprawdziła jaka będzie reakcja.
 
reklama
Zmienialam, nic to nie daje. Nic nie pomaga. Dzisiaj to juz dramat jest. Boje sie ze znowu trafimy do szpitala. Tam niestety jedynym rozwiązaniem jest kroplowka i tyle w temacie.
No to chyba zostaje znalezc dobrego pediatre ktory bedzie szukac do skutku przyczyny. Moze to znow powtorka z infekcji ukladu moczowego? Wtedy tez dzieci odmawiaja jedzenia, tak samo przy anemi. Musisz szukac powodu bo takie malenstwo latwo sie odwadnia a i dwie infekcje w tak krotkim czasie nie sa czyms zwyczajnym.
 
Do góry