reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej Dziewczyny
Dłuuugo mnie nie było, ale jak najpierw czułam się normalnie i to było super, tak drugi tydzień jest tragedia. Mdłości, ciężkość w brzuchu, senność. Codzienna walka że sobą, żeby się zwlec z łóżka. Aż mam wyrzuty sumienia, że tylko do Najmlodszego co chwilę mówię "źle się czuję" 🥴🙄😕
To ja jestem najstarsza😳😳 81
Ja jestem 80.
Waga 67.
 
reklama
Ja też bym cały dzień przelażała w łóżku. Brak sił. W dodatku miałam incydent z krwawieniem i mam leżeć. Myślicie, że to minie? Nie wyobrażam sobie 9 miesięcy w łóżku przeleżeć. Na razie nie ma brzucha a jak już urośnie to siły wrócą?
 
no to masz trochę gorzej 😕 ale uszka do góry 😉 kiedyś tez nie dbałam o wagę ... zaczęłam dbać o siebie po jakieś 3 lata temu z trenerem na siłowni walczyłam i zgubiłam przez pół roku 20 kg 😆 ale wysiłek taki ze jpd 😅😅😅 za dwa lata tam wrócę a póki co będę tańcować z chodakowska 😀😂😂
No ja właśnie jakoś teraz jak wiem o tej ciąży to chce się ostro wziąć w garść, no zobaczymy, muszę być silna i nie ulegac zachciankom 💪💪💪 Jak się wyglądałam to samolot dało mi kopa! No chce wrócić do starej wagi jak byłam jeszcze młoda, gładka i piękna xD jest taka fajna aplikacja stizzy czy jakoś tak, ja treningów jakomtako nie lubię a tam są treningi w formie tańca wiec myśle, ze coś dla mnie, ale to po ciąży, póki co spacery robię sobie długie no i faktycznie od paru dni pilnuje co jem :)
 
reklama
Do góry