reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem w.kurwiona na maksa...
Nie mam przewlekłego stanu zapalnego, tylko wszystko się przeciągnęło niepotrzebnie.
Jedyne co wyszło to wysoki poziom limfocytów T (nie wiem jaki, bo nie widziałam wyników), lekarz powiedział, że może chciałabym to skonsultować z immunologiem.
Jedyny plus taki, że jak tylko dostanę okres (powinien już być) to ostatni transfer i będę to miała za sobą.
 
Dziewczyny czy miala ktoras z Was szczepionkę na krztusiec? Niby nie miało być skutków ubocznych a mnie rozbolała głowa , gardło, mięśnie nóg i cholera wie czy to po tym... zaszczepili mnie wczoraj a dziś rano mnie takie objawy dopadły. Do tego brak snu od 3:confused:

@mala_Mi 80 odliczam do Twojej bety!!!! Budujesz dzis napięcie
 
Jestem w.kurwiona na maksa...
Nie mam przewlekłego stanu zapalnego, tylko wszystko się przeciągnęło niepotrzebnie.
Jedyne co wyszło to wysoki poziom limfocytów T (nie wiem jaki, bo nie widziałam wyników), lekarz powiedział, że może chciałabym to skonsultować z immunologiem.
Jedyny plus taki, że jak tylko dostanę okres (powinien już być) to ostatni transfer i będę to miała za sobą.
Kurde myślałam że coś wyjdzie, to przynajmniej byłoby wyjaśnienie dla tylu niepowodzeń. Ale ten ostatni transfer robisz na zaleceniach od Pasnika tak? Co on ci zalecił? Może zapytaj go jeszcze o te limfocyty?
 
Dziewczyny czy miala ktoras z Was szczepionkę na krztusiec? Niby nie miało być skutków ubocznych a mnie rozbolała głowa , gardło, mięśnie nóg i cholera wie czy to po tym... zaszczepili mnie wczoraj a dziś rano mnie takie objawy dopadły. Do tego brak snu od 3:confused:

@mala_Mi 80 odliczam do Twojej bety!!!! Budujesz dzis napięcie
To nie ja buduje napięcie tylko moje zjeb.ane laboratorium. Dwie godziny czekałam na samo pobranie, wyniki najwcześniej po 16 a może i dopiero jutro 🥴
Kurde mało masz problemów to jeszcze skutki uboczne po szczepionce 🙈 Dziewczyno ty już dawno wyczerpałaś limit zmartwień.
Powiedziałabym zadzwon do GP ale przecież oni zalecą ci tylko paracetamol. Zapewne to tylko takie jednodniowe osłabienie, ja tak mam po każdej szczepionce.
Zdrówka 😘
 
Dziewczyny czy miala ktoras z Was szczepionkę na krztusiec? Niby nie miało być skutków ubocznych a mnie rozbolała głowa , gardło, mięśnie nóg i cholera wie czy to po tym... zaszczepili mnie wczoraj a dziś rano mnie takie objawy dopadły. Do tego brak snu od 3:confused:

@mala_Mi 80 odliczam do Twojej bety!!!! Budujesz dzis napięcie
Ja mam w czwartek z Marcys też miałam nic mi nie było. Tylko .... to się szczepi najwcześniej w 28 tc A zalecane w 32 tc
 
Kurde myślałam że coś wyjdzie, to przynajmniej byłoby wyjaśnienie dla tylu niepowodzeń. Ale ten ostatni transfer robisz na zaleceniach od Pasnika tak? Co on ci zalecił? Może zapytaj go jeszcze o te limfocyty?
Tak, mam zalecenia od Paśnika. Encorton 3 dni przed transferem i accofil 2/3 ampułki codziennie - to duża dawka... Wyślę mu maila, ale nie mam pojęcia czy i kiedy odpisze, bo dostać się na wizytę nie ma szans...
 
reklama
To nie ja buduje napięcie tylko moje zjeb.ane laboratorium. Dwie godziny czekałam na samo pobranie, wyniki najwcześniej po 16 a może i dopiero jutro 🥴
Kurde mało masz problemów to jeszcze skutki uboczne po szczepionce 🙈 Dziewczyno ty już dawno wyczerpałaś limit zmartwień.
Powiedziałabym zadzwon do GP ale przecież oni zalecą ci tylko paracetamol. Zapewne to tylko takie jednodniowe osłabienie, ja tak mam po każdej szczepionce.
Zdrówka 😘
Że co, jutro ??? Looo matko my tu na zawał zejdziemy do jutra...
Tak racja, więc nie dzwoniąc zastosowałam zalecenie i wzialam jeden paracetamol i mi lepiej trochę 8-)
 
Do góry