reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny Wy też tak chudniecie? W dniu porodu wazylam 77 kg. 4 miesiące po 60 kg. Karmię piersią i nie odchudzam się. Jem tony słodyczy i piję piwka 0,0 dużo. Normalnie wazylam przed ciąża 64 i to było ok jak na mnie (164cm wzrostu mam).
 
Dziewczyny Wy też tak chudniecie? W dniu porodu wazylam 77 kg. 4 miesiące po 60 kg. Karmię piersią i nie odchudzam się. Jem tony słodyczy i piję piwka 0,0 dużo. Normalnie wazylam przed ciąża 64 i to było ok jak na mnie (164cm wzrostu mam).
Tak, ja w dniu porodu okolo 90 kg 🤭🤭🤭
Aktualnie 72 kg, a jem ja szalona 🤣
Mi co prawda zostało jeszcze trochę do wagi sprzed ciąży, ale ubrania noszę te co przed ciążą.l, więc ta waga to pewnie mleko w cyckach 😁😁 ja obecnie noszę 75 j rozmiar biustonosza, a wcześniej 75 e/f więc jest różnica sporą.
 
U mnie przed ciaza 62kg przy wzroście 175cm i to jest moja ulubiona waga, w dniu porodu 79kg, mały jutro będzie miał 12 tygodni, a ja mam 2 kg do zrzucenia, ważę 64. Waga sama mi spadla do 68kg, potem nic już nie chciało ruszyć. 6 tygodni po porodzie zaczęłam skakać na skakance, skacze codziennie po 45 minut, uważam co jem i jakoś powoli spada. Miałam 2 tyg przerwy, bo naciągnęłam ścięgno Achillesa i ledwo mogłam chodzić, czyli w sumie skacze 4 tygodnie, wychodzi kilogram w dół na tydzień. Niestety nie mogę jeść ile chce:p ostatnio byliśmy w restauracji (w UK już otwarte od jakiegoś czasu), poszłam na całość i na drugi dzień zważyłam się z ciekawości i prawie kg do przodu 😅
 
Ja przed ciaza 57 kg w dniu porodu 73 a teraz 58 kg ale jak to moja mama mówi ten kg to moje piersi :D ale ciągle mam troszkę brzuszka i linie negra czy jak to się nazywa ktos też? Jak schudłam sama bez żadnych diet treningów do 59. I teraz zaczęłam biegać 3 razy w tyg by jeszcze schudnąć ale mam spory apetyt - _-
 
reklama
Do góry