reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Tak jak mówię nie mam szczęścia do testów, został mi jeden w domu ale narazie się wstrzymuje. Coraz bardziej korci mnie poście w poniedziałek na betę. Jak narazie dzień opóźnienia @. Przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości, objawów teraz też nic nie czuję, chociaz mimo,iż już nie karmię ale laktację mam dalej to odnoszę wrażenie, że piersi robią mi się kraglejsze a laktacja się zwiększa 🙈
 
Hej dziewczyny. Mam prawie 34 lata i stwierdziliśmy, że naszym chłopakom przyda się jeszcze jedno rodzeństwo:) a nuż będzie dziewczynka? W styczniu odstawiłam tabletki, w zeszłym miesiącu się nie udało, mam nadzieje, że w tym się uda, ale nie nastawiam się, tym bardziej, że brałam tabletki. Okres ma być w przyszłym tygodniu, więc czekam. Tym razem też poczekam z testem, bo w zeszłym miesiącu nastawiłam się jak cholera, a było rozczarowanie, więc mam po prostu nadzieje, że w tym roku się uda:)
 
Kobietki, chciałabym Was zapytać jak Wasi partnerzy wspierają Was w staraniach .Mój mąż chce dzidziusia ale on przy obecnym dziecku dużo rzeczy boi się robić,stresuje, w sumie pomaga jak już go poproszę. Początkowo jak był bobasem robił więcej. Ale nie o tym oboje chcielibyśmy drugiego nalenstwa i jak już wspominałam wyżej mając 8msc malucha starałam się go odstawić od piersi by Zwiększyć szanse na ciążę. Potem przyszła @ . Mój mąż ostatnio zawiedziony, że już 'tyle probujemy', niezabezbieczamy się więc pewnie nic nie będziemy. Nie powiem zasmuciło mnie takie jego podejście dodatkowo jak mu po wizycie u gin powiedziałam że miałam owulację i jest duża szansa to tak jakby nie ogarnął i stwierdził że chyba sobie coś uroilam.
Mój był też ostatnio rozczarowany, że jednak dostałam miesiączkę. Jednak ogólnie nie pokazuje, że się denerwuje. Mój i przy poprzedniej ciąży bardzo mnie wspierał, starał się mnie odciążyć przy starszaku, obecnie robi więcej przy dzieciach niż ja, z racji tego że ja pracuje i dojeżdżam do biura, a on pracuje zdalnie. Może po prostu spróbuj z nim szczerze porozmawiać? Wiesz, my jesteśmy rozczarowane, gdy dostaniemy @, to jak nasi mężczyźni maja się czuć, jeżeli też chcieliby, by się udało?:)
 
Moje drogie Kobietki,poszłam dziś na betę wyniki miały być wieczorem ale sprawdziłam teraz.oto wynik. Niestety się nie udało chociaż @Nadal brak😉 życzę wszystkim zdrowych ciąż a tymczasem wznawiam starania
 

Załączniki

  • IMG_20210426_133112.jpg
    IMG_20210426_133112.jpg
    89,3 KB · Wyświetleń: 67
U mnie beta bardzo malutka.Nie wiem co będzie . Ostatni okres był 26.03
 

Załączniki

  • IMG_20210426_125710906.jpg
    IMG_20210426_125710906.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 77
Moje drogie Kobietki,poszłam dziś na betę wyniki miały być wieczorem ale sprawdziłam teraz.oto wynik. Niestety się nie udało chociaż @Nadal brak😉 życzę wszystkim zdrowych ciąż a tymczasem wznawiam starania
Ale lipa :( naprawde mialam nadzieje ;( oby zatem szybko @przylazla i zebys zaczela nowy cykl!
U mnie beta bardzo malutka.Nie wiem co będzie . Ostatni okres był 26.03
No to masz bardzo wczesna ciaze :) musialas miec owu później.. chyba ze cos niedopatrzyłam wczesniej ze robilas?
 
reklama
Do góry