reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Boszszsze mój łepek......UMIERAM:-:)-:)-:)-(
o matko,kuruj sie
i Bodzia oczywiscie ze tesknilysmyy:-);-):tak:

dzien dobry dziewczyny
mały spał ślicznie a mnie jakoś tak dziwnie muli i mdło jakoś kazałam m. po pracy kupić test mam jednak nadzieję że Antosia to przed planem nie zaistniała.
mamnadzieję że tak mój organizm tak reaguje na diete
o masz ci los,,a kiedy @ powinna przyjsc...:confused::baffled:
 
reklama
dzien dobry dziewczyny
mały spał ślicznie a mnie jakoś tak dziwnie muli i mdło jakoś kazałam m. po pracy kupić test mam jednak nadzieję że Antosia to przed planem nie zaistniała.
mamnadzieję że tak mój organizm tak reaguje na diete
Może to dieta.Albo taki dzien bo ja tez się coś niewyrażnie czuje
.A obiecałam M ,że mu pendrive poszukam:baffled::baffled:
Mały leży nał ózku, ogląda "Leśna kraine" i wali nogami:-)
A ja jestem pół słomiana wdówka bo M na nocki jednak wraca.Dostał 23 zł delegacyjnego na dzień i się mnie pyta:"A jak ja mam zato wyżyć?":baffled::baffled::baffled:
 
Musze ogarnąć domek...Nie mam dużo bo nas nie było ale Młodemu starczy nawet pół godzinki...A tak mi się nie chce???
Ewcia Mati ma światłowstręt??????
 
A my nadal schorowani, Maja kaszle coraz bardziej, mnie gardło boli, chyba bez lekarza się nie obejdzie:no::no::no:
Zaraz skoczę do apteki to może mi coś zaproponują skutecznego
 
reklama
iwona.c28 rozumię że masz męża w wojsku,tak? Chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć. Ile dostaje się przepustek i wogóle. I czy przed przysięgą go puszczą do domu... tak najchętniej to poprostu chciałabym wiedzieć wszystko:-:)-:)-(
 
Do góry