reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy starania

Gratulacje z okazji Slubu.:)
Ja byłam wczoraj u ginekologa, byłam w 13dc i jest pęcherzyk 13mm, przez kilka kolejnych dni działać:D mam motywację!
 
reklama
Dzięki dziewczyny 💚 @ przyszła dzisiaj, także jest trochę szczęścia w moim życiu. Wszystkim wam życzę powodzenia w tym cyklu!
 
Hej Kasia lat 33, staramy się od 18 miesięcy.
Cykle 28 dniowe, jestem po zabiegu laparoskopii, mąż miał troszkę kiepskie wyniki nasienia ale dzięki suplementacji się poprawiły. Owulacja jest, cykle jak w zegarku.
Jeszcze próbujemy dwa cykle naturalnie potem iui.
 
Ja też mam na imię Ania i zaczęłam się starac w listopadzie, miałam 28 lat. Udało się po 4 cyklu ale ciąża biochemiczna. Staramy się dalej, nie poddajemy się 🙂
Współczuję I trzymam kciuki za następną ciążę. Ile u ciebie trwało krwawienie bo biochemicznej? Ja wczoraj poroniłam
 
Hejka. Dołączę do Was. :))
My zaczęliśmy starania na przełomie 2020/2021 ale musieliśmy przerwać z powodu COVID, najpierw ja a później mąż. Teraz zaczęliśmy na nowo, w poprzednim cyklu miałam dwukrotnie robione usg w okolicach owulacji i był ładny pęcherzyk, jednak męża na miejscu brak 🙈
Prawdopodobnie jestem teraz 5DPO ale wyznaczony testami owulacyjnymi, wiec pisze prawdopodobnie.
Byłam w dwóch ciążach, córka lat 7 i aniołek stracony w 10tc.
 
Hejka. Dołączę do Was. :))
My zaczęliśmy starania na przełomie 2020/2021 ale musieliśmy przerwać z powodu COVID, najpierw ja a później mąż. Teraz zaczęliśmy na nowo, w poprzednim cyklu miałam dwukrotnie robione usg w okolicach owulacji i był ładny pęcherzyk, jednak męża na miejscu brak 🙈
Prawdopodobnie jestem teraz 5DPO ale wyznaczony testami owulacyjnymi, wiec pisze prawdopodobnie.
Byłam w dwóch ciążach, córka lat 7 i aniołek stracony w 10tc.
Witaj a czy zamierzasz szczepić się na covid?
 
reklama
Do góry