reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Witajcie !
U nas zaczęło się tak ..
3 i 4 dzien przed miesiączka kreska na teście była taka ...
3 dni przed beta tylko 16 .. myśle pewnie coś nie tak .
pierwsza wizyta u ginekologa 5t3d
Druga 7t3d już bijące serduszko . Termin mamy na 12.12 według om :)
91DE778E-D750-46FA-B9E8-0B08F6563EAA.jpeg
I
 
reklama
Plamienie się powtórzyło, pojechałam na sor. Serce nadal bije, ale zarodek jakby nie urósł od czwartku, nie wiem czy to może być skutek badania na różnych sprzętach USG? Nie wiadomo, co jest przyczyną plamienia, dostałam luteinę i mam tydzień leżeć, potem pójść na kontrolę do swojego lekarza. Strasznie się martwię...czy on nie przestał się rozwijać...
 
Dziewczyny...

Wam też tak zapycha nos? Odkąd jestem w ciąży, muszę ciągle wydmuchiwać nos, a jak kładę się spać to nie mogę oddychać tak do końca swobodnie.. no można oszaleć.. nie jestem przeziębiona...
 
Dziewczyny...

Wam też tak zapycha nos? Odkąd jestem w ciąży, muszę ciągle wydmuchiwać nos, a jak kładę się spać to nie mogę oddychać tak do końca swobodnie.. no można oszaleć.. nie jestem przeziębiona...
Tak, taka jakby suchość w nosie mimo że nawilzacz chodzi non stop. W ciąży z synkiem miałam tak do końca co doprowadzało mojego męża do szału bo w nocy charczałam głośniej niż on chrapal 🤣
 
Dziewczyny a tak z ciekawości .. ile płacicie za wizyty ? U mnie 200 zł . Było 150 ale odkąd pandemia to ceny poszły w górę . Jedyny plus taki że partner może wejść
180zl konsultacja z usg (co 2, 3 tyg), usg I-Iii trymestr +100zl, lekarza mam z Polnej w Poznaniu
 
Czy Was też tak męczą bóle brzucha wieczorami? Sama nie wiem czy to zaladek czy wzdęcia czy macica, mam wrażenie że wszystko naraz 🤦‍♀️ nie umiem się nie skupiać na tym bolu bi od razu się stresuje ze coś nie tak mimo że lekarz nie widzi nic niepokojącego (a mam do niego pełne zaufanie)
 
Czy Was też tak męczą bóle brzucha wieczorami? Sama nie wiem czy to zaladek czy wzdęcia czy macica, mam wrażenie że wszystko naraz 🤦‍♀️ nie umiem się nie skupiać na tym bolu bi od razu się stresuje ze coś nie tak mimo że lekarz nie widzi nic niepokojącego (a mam do niego pełne zaufanie)
Mi też od wczoraj dokuczają większe bóle macicy 🙂 ale co jakiś czas i mijają. Maluch wije sobie gniazdko 😂
 
A ja mam dość wstydliwy problem... 😔 Mam takie wymioty, że później boli mnie aż gardło i piecze cały przełyk... Jak sobie z tym poradzić? Strasznie to nieprzyjemne... 😟
 
reklama
Fakt, życie całkowicie zostało przewartościowane. To wszystko brzmi, jak scenariusz filmu, głupiego dramatu, wyciskacza łez. Zawsze się myśli, ze to spotyka innych, ale mnie nie. Nigdy nie brałam pod uwagę, żeby mogło kiedykolwiek spotkać to mnie. Wszystko przez ten rok przestało być ważne. Czasem słucham innych, jak opowiadają o codzienności martwiąc się, że bluzka nie taka przyszła, czy kupił mięso nieświeże, jakby to był dramat życia... a to wszystko nic nie znaczy. Dziś mam nadzieje na lepsze czasy, ale nie potrafię planować. Przyznam, ze w podświadomości mam przeczucie, ze i tak nie donoszę i nie urodzę tego dziecka... to pewnie tylko lęk wygrywa z rzeczywistością, przecież w końcu musi być lepiej.
A ja wierzę, że to dziecko to nowy początek u Ciebie. Jesteś silna !
 
Do góry