reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No więc dziewczyny ja po wizycie. Serduszko bije 152, 7 tydz 3 dzien. Kosmowka jest na lewo od zarodka. Zgodnie z teoria Ramziego dziewczynka. Serduszko tez bije szybciej niż u chłopców, którzy mieli po 140. A czy to faktycznie dziewczynka to juz mi wszystko jedno. Widzialam dzidzie. Trzecia moja dzidzie i jestem przeszczesliwa ;)
Super, najważniejsze ze wszystko dobrze 😊 a mogłabyś wstawić foto z usg?
 
reklama
[emoji7][emoji7][emoji7] piękna.
Wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny. Niech malutka rośnie zdrowa i silna żeby miała siłę braci ganiać[emoji6]
Gratulacje[emoji8]

Gdybym nie była taka stara zrobiłabym sobie jeszcze jedno takie cudo[emoji16]
Weź tam "stara" odrazu. Ja jestem '83. Belle, my jak wino 😝ale fakt, że im starszy organizm, tym jest już inaczej.
 
Tez jestem ciekawa czy z jednych 😁 jak sobie przypomnisz to koniecznie napisz... u nas tez były tylko jedne przytulanka po 2 tyg abstynencji 😃 w czwartek mam wizytę i to będzie 14-15 tydzień to może już coś lekarz dojrzy
Głowy nie dam sobie uciąć, ale chyba z jednych. My nic nie zmienialiśmy, stąd jak następnego dnia pojawił mi się piękny płodny śluz, to byłam niemal pewna, że znajdę i że będzie chłopczyk tradycyjnie 😉
 
Ja też tak mówiłam,że 3 synów wystarczy. A tu niespodzianka. Tylko,że u mnie cokolwiek bym nie zrobiła wychodzi syn.Planowane czy z wpadki, przed owulacją czy w trakcie.Jestem w 22tc i nadal mam problem z pogodzeniem się z faktem że nie będę miała córki tylko 4 syna.
Zazdroszczę wszystkim wokół bo dużo dziewczynek w moim otoczeniu.Wszystkim się udaje mieć mieszane dzieci,tylko nie mnie.
Najgorzej że robi się ciepło i zaczęły się komentarze "teraz to już musi być córeczka" "tylko nie mów że zaś chłopak".I mimo że nic z ludzi nie mam to takie komentarze wzbudzają we mnie żal i smutek.
Pamiętaj co Ci pisałam wcześniej. Przerobiłam to. Olej ludzi, wyprzyj złe myśli i postaraj się cieszyć z ciąży. Zapoluj na fajne rzeczy, jakiś nowy ciuszek dla Synka, gadżet.
 
Ja też tak mówiłam,że 3 synów wystarczy. A tu niespodzianka. Tylko,że u mnie cokolwiek bym nie zrobiła wychodzi syn.Planowane czy z wpadki, przed owulacją czy w trakcie.Jestem w 22tc i nadal mam problem z pogodzeniem się z faktem że nie będę miała córki tylko 4 syna.
Zazdroszczę wszystkim wokół bo dużo dziewczynek w moim otoczeniu.Wszystkim się udaje mieć mieszane dzieci,tylko nie mnie.
Najgorzej że robi się ciepło i zaczęły się komentarze "teraz to już musi być córeczka" "tylko nie mów że zaś chłopak".I mimo że nic z ludzi nie mam to takie komentarze wzbudzają we mnie żal i smutek.
Nienawidzę ludzi. Głupich ludzi.
Ehhh
I ja właśnie na złość im wszystkim urodzę Czwartego Syna!! :D A niech płaczą w poduszkę i współczują 🤦🤦🤦🤦
 
reklama
Teraz tak sobie myśle ze żałuje ze nie spytałam lekarza będąc na usg w 6-7 tygodniu ciąży właśnie o tą kosmówkę czy jest z lewej czy z prawej strony. Na prenatalnych lekarz sam mi pokazywał gdzie jest dokładnie łożysko w kształcie właśnie takiego rogala i jeśli dobrze to sobie tłumacze to u mnie jest po lewej stronie macicy bo na obrazie usg było po prawej ale ze usg było robione przez brzuch to odczytujemy to jak odbicie lustrzane. Ja patrząc na monitor widziała łożysko dokładnie tak samo jak na zdjęciu do góry gdzie pisze boy
 

Załączniki

  • F5B169E7-78FD-41A2-8776-1870900295B5.jpeg
    F5B169E7-78FD-41A2-8776-1870900295B5.jpeg
    60,2 KB · Wyświetleń: 57
Do góry