reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mam pytanko do dziewczyn które prywatnie zrobiły pierwszy zestaw badań w ciąży.. ile za nie zapłaciłyście ? Ja mam zlecone 15 pozycji 🙈 zastanawiam się tez ile to wyjdzie probówek krwi.. trochę mnie to przeraża 😉
 
Heej, mam takie małe pytanko do Was, bo się troche zaniepokoiłam moja dzisiejsza beta ;) czy przy wielkościach juz parędziesiąt tysięcy nadal mq sie co dwa dni podwajać?;) bo u mnie jest trochę poniżej 60 % i sie juz denerwuje ;) ale w sumie widelek by nie starczyło jakby sie tak podwajała caly czas ;)
Nie, przy wysokich wartościach beta już się nie podwaja.
 
Mam pytanko do dziewczyn które prywatnie zrobiły pierwszy zestaw badań w ciąży.. ile za nie zapłaciłyście ? Ja mam zlecone 15 pozycji 🙈 zastanawiam się tez ile to wyjdzie probówek krwi.. trochę mnie to przeraża 😉
Teraz jeszcze nie robiłam, ale w poprzedniej ciąży kojarzę, ze płaciłam jakoś ponad 300zl
 
Super dziewczyny, ciesze sie, że wizyty przebiegly pomyslnie ❤️

Ja bylam na krwi, zrobiłam sobie mocz, morfo, glukoze na czczo i te tsh juz 3 raz żeby zobaczyc jak teraz będzie.

Jutro pierwsza wizyta i 9t6d 🙈 oby bylo wszystko dobrze.

Uciekam do pracy, milego dnia kobietki!
 
Mam pytanko do dziewczyn które prywatnie zrobiły pierwszy zestaw badań w ciąży.. ile za nie zapłaciłyście ? Ja mam zlecone 15 pozycji 🙈 zastanawiam się tez ile to wyjdzie probówek krwi.. trochę mnie to przeraża 😉
Robiłam dziś w diagnostyce te ciążowe badania i po rabatach wyszło 435 zł, pani mówiła, że normalnie by było około 500. Badania robione w diagnostyce w pomorskim.
 
reklama
Do góry