reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny gratulacje udanych wizyt ❤️❤️😊 Ja dziś cały dzień na nogach bez drzemki i nawet daje radę 😁 Powiedział dziś w pracy ze jestem w ciąży tak wiec już prawie wszyscy najważniejsi wiedz została Nam córka ale to na 1.06 zostawiamy po prenatalnych 😊
O czerwona mała tabletkę tez dostałam kiedyś na patologii ciąży ale tylko raz połknęłam potem się pokapowalam ze to na uspokojenie i sen i już nie brałam.
 
reklama
Witajcie, u mnie wreszcie świeci słońce :) ale, żeby nie było zbyt kolorowo, dzieci wstały z katarami 😂 powiem Wam, że czytam ile placicie za wizyty i jestem w szoku, 400 zł to strasznie dużo. Ale chyba wszystko teraz podrożało. Ostatnio byłam z dzieciakami u dentysty i też ceny poszły w górę i do tego dodatkowe "covidowe" opłaty... W ogóle jakiś miesiąc temu wyrzuciłam większość rzeczy z wyprawki po moich dzieciach, w tym moją ukochaną poduszkę do karmienia 😂 i będę musiała wszystko kompletowac od nowa. Do tego musimy wymienić auto, bo w piątkę już się nie zmiescimy do starego. A dziś przyjechała ekipa robić nam elewację... Trochę martwię się jak to wszystko ogarniemy, a Wy jak planujecie ogarnąć temat wyprawki? Myślicie już w ogóle o tym czy tylko ja tak wybiegam w przyszłość? :p
Ja mam parę rzeczy po córce ale dziś znalazłam łóżeczko turystyczne 4w1 z kołyska i przewijakiem i miejscem na drobiazgi... Śliczne🥰🥰😁😁💪💪
 
No półtorej roku temu założyłam spirale miedziana ze srebrem, bo mały miał 7mc a ja poroniłam w 7tc wiec dla własnego bezpieczeństwa .. w styczniu kontrol było wszystko Ok . A w marcu zaszłam w ciąże .. jak się okazało spirala się przesunęła .. i pani ginekolog twierdzi ze akurat trafiliśmy w dobry dzien i zaskoczyło 😂
Sorry że dopytuję ale masz ją nadal czy jest już wyjęta ?
 
Miałam dziś wizytę i wszystko było ok, to już 10 tydzień , dzidzia się ruszała :) postanowiłam jednak brać ten torecan którego tak się bałam bo jednak wymioty mam za duże j lekarz powiedział ze tyle lat go przepisuje i dzieci się rodziły zdrowe , trochę mnie uspokoił.. także zobaczymy jak będzie po tych czopkach, wiem ze jeszcze któraś z was tez je bierze :) wiec troszkę raźniej . A tu zdjęcie. Pozdrawiam was i życzę udanych wizyt i braku wymiotów ;)
Śliczny bombelek, gratulacje[emoji4]
 
Ja już po drugiej wizycie [emoji847]. Wszystko dobrze, maluch ma już troszkę ponad 2cm, serduszko ładnie biło, nawet widać było jak się rusza [emoji847][emoji3531]. Ulga straszna bo objawy się u mnie uspokoiły i wiadomo trochę panikowałam ale jest wszystko dobrze [emoji106] kolejna wizyta za 3 tygodnie [emoji110][emoji110][emoji110]
Super, w którym tygodniu jesteś?
 
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt [emoji3590][emoji3590][emoji4] Ja dziś cały dzień na nogach bez drzemki i nawet daje radę [emoji16] Powiedział dziś w pracy ze jestem w ciąży tak wiec już prawie wszyscy najważniejsi wiedz została Nam córka ale to na 1.06 zostawiamy po prenatalnych [emoji4]
O czerwona mała tabletkę tez dostałam kiedyś na patologii ciąży ale tylko raz połknęłam potem się pokapowalam ze to na uspokojenie i sen i już nie brałam.
Bez drzemki? [emoji15] Gratuluję![emoji12] U mnie musi póki co drzemka być, no dobra, czasami i dwie[emoji23]
 
Heej, mam takie małe pytanko do Was, bo się troche zaniepokoiłam moja dzisiejsza beta ;) czy przy wielkościach juz parędziesiąt tysięcy nadal mq sie co dwa dni podwajać?;) bo u mnie jest trochę poniżej 60 % i sie juz denerwuje ;) ale w sumie widelek by nie starczyło jakby sie tak podwajała caly czas ;)
 
reklama
Do góry