reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
No a u nas na froncie jest tak;
1.wiadomosci bardzo dobre
- mam męza w domu :-):-):-)
-mam najukochańsza bystrą całodobowo gadającą i juz taaaaką duża córeczke ,ktorą kocham najbardziej na świecie a czasami mi sie wydaje ,ze bardziej :-):-):-):tak:
-mam super siostre i super koleżanke/przyjaciółke/siostre numer dwa (to wszystko w jednej osobie) -bez których nie przetrwałabym tych 8 miesiecy bez Grzesia :no::tak:
2. wiadomosci złe:
-nie mamy swojego gniazdka na chwile obecną :no: ale mam nadzieje,że to sie niebawem zmieni :tak:
-mam nadal nie najlepsze samopoczucie jesli chodzi o moje serducho :-(
To chyba w skrócie tyle ;-)
 
Elfiku, wiadomości numer 2 da się naprawić, no i dzięki wiadomościom numer 1 wiadomości numer 2 nie wydają się takie straszne. Z całego serducha życzę Ci zdrowego serducha :tak::-):elvis::elvis::elvis:



Gdzie jest Elen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idę robić granolę :)
 
Elfik a co z tym mieszkaniem w domku gdzie mieszkaliscie tyle czasu? puste stoi teraz?
nie martw sie wszystko sie ulozy,najwazniejsze ze rodzinka w komplecie :tak:;-)

dbaj o serducho

Olivia ubiezpieczenie to turystyczne juz nie dla mnie bo ja nie jestem tutaj turystka,mam juz za soba pozwolenie na pobyt i oczekuje na nastepne
ogolnie dzieci i kobiety w ciazy sa tutaj za darmo leczone nawet bez pwozwolenia,ale ja chcialam sie upewnic o ciazy a to juz zazyczyli sobie skierowania od lekarza ktorego nie posiadam.....tu jest troche glupio ze nie moge korzystac z uslug lekarza swojego meza :baffled: musze miec swojego i koniec
wiec jak sie zle czuje musza mnie zbadac!
tyle ze zonk jest w tym ze nie mam tej ciazy potwierdzonej......
 
Witam lipcowe mamuśki.U nas wiatrzysko mało głowy nie urwie,a słońce świeci piękne.Jeżeli chodzi o ubieranie dzieci to ja Julke ubieram wiosennie.Zimowe ciuchy poszły już chyba całkowicie w odstawke
 
Oliviaa ja to sobie mysle ,ze okres intensywnego nacieszania sie męzem to u mnie jeszcze potrwa i to długo :tak: bo zobacz- wg teorii do wagi sprzed ciązy mozna wracac tyle samo ile ona trwala czyli 9 miesiecy wiec ja zakłądam ,ze tak samo jest z tym nacieszaniem sie mężem :tak: nie było Go 8 miesiecy wiec mam jeszcze 7,5 miesiaca na to nacieszanie :-):-):-):-p a potem to juz wróce do normalnosci :tak:;-) a moze nie??:-p
kochana, teoria bezbledna:-p;-) lepiej nie wracaj pozniej do normalnosci tylko ciagle dzialaj na takim odlocie jak jestes teraz:tak: w koncu niektore kobitki dluuuugo nie wracaja do wagi sprzed ciazy;-)
gniazdko sie znajdzie, odrobinka cierpliwosci, a serducho od takiej ilosci pozytywnych uczuc bedzie niedlugo w "konskiej kondycji":tak:


Olivia ubiezpieczenie to turystyczne juz nie dla mnie bo ja nie jestem tutaj turystka,mam juz za soba pozwolenie na pobyt i oczekuje na nastepne
ogolnie dzieci i kobiety w ciazy sa tutaj za darmo leczone nawet bez pwozwolenia,ale ja chcialam sie upewnic o ciazy a to juz zazyczyli sobie skierowania od lekarza ktorego nie posiadam.....tu jest troche glupio ze nie moge korzystac z uslug lekarza swojego meza :baffled: musze miec swojego i koniec
wiec jak sie zle czuje musza mnie zbadac!
tyle ze zonk jest w tym ze nie mam tej ciazy potwierdzonej......
tak sie zastanawialam wlasnie czy daloby rade to jakos zamotac.[ja kiedys siedzialam w grecji prawie rok a korzystalam z ubezpieczenioa turystycznego(wygralam kiedys roczne w konkursie:-p) i ta opcja sie sprawdzila]
fakt trafilas na bledne kolo.:blink: trzymam kciuki zeby sie udalo ruszyc z miejsca.
 
reklama
Hello :)

w koncu mam chwilkę, zeby usiąść. Wcinam zapiekanego naleśnika ze szpinakiem. Mniaaam :-p Od czwartku nadrabiam ile się da w kwestii jedzonka. I jestem niewyżyta hihih Od razu mam więcej energii i nawet jeśli nie dośpię, to nie wyglądam już jak zombie. To jakaś porażka z karmieniem i dietą.

Nianiu, super że już jesteś prawie w pełni gotowości :) Widzę, że wskoczyłaś w ostatnie okienko! Wow :szok:

Tofinku - dzięki za linka. Wslu****e sie w piosenkę, bo jej nie znam. Czemu tak rzadko zaglądasz? Napisz co u ciebie i wrzuć jakąś fotkę Tosieńki - ja tak lubię Jej oczka :-)

Lilka - pisz jak najwięcej! Ja jestem strasznie ciekawa każdego kolejnego odcinka :tak::tak::tak: Masz we mnie wiernego czytelnika ;-) Qrcze, tak mysle caly czas jak tu odkryć tą Twoją ciążę i nic nie wym,yslilam....


zaraz wracam, Maciek wola "Mamo pora wstać" ;-)
 
Do góry