reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Cześć, zrobiłam test, no i ja cień cienia widzę, ale to na prawdę taki, że na zdjęciu to go w ogóle nie da się uchwycić, temperatura jest niestety poniżej 37 🙁
 

Załączniki

  • IMG_20210529_070054.jpg
    IMG_20210529_070054.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 80
reklama
Cześć, zrobiłam test, no i ja cień cienia widzę, ale to na prawdę taki, że na zdjęciu to go w ogóle nie da się uchwycić, temperatura jest niestety poniżej 37 🙁
Ja niestety też nic nie widzę.
Temperatura poniżej 37 nie musi oznaczać braku ciąży. Ja nie przekroczyłam 36.88. ale mija podstawowa jest ok 35,9. Jeżeli był skok po owulacji, a nie było spadku, to nic straconego. Druga kwestia gdzie i czy prawidłowo dokonujesz pomiarów.

Ile jesteś dpo? Jaka metodą wyznaczałaś owulację? Testy? Obserwacja? Monitoring? Ile dni do@?
 
Dostałam miesiączki, ale tak myślę, że ta moja podstawowa temperatura to 36.8, zamówiłam już termometr owulacyjny, a druga rzecz chyba sobie uświadomiłam, że ja chyba raczej owulacje mam w jakimś 19 dniu, ponieważ według tego pomiaru złym termometrem, skok mam dopiero w tych dniach, a dzisiaj już był taki spadek do 36.8, jestem laikiem, dopiero zaczynam naukę, ale moje cykle nie są jakoś super regularne, wahają się między 30 a 32 dniem. Ale jak już przyjdzie ten owulacyjny, bo paski już mam, umówię się tym razem na monitoring i może zaskoczy 🙂 nie poddaje się 🙂
 
Dostałam miesiączki, ale tak myślę, że ta moja podstawowa temperatura to 36.8, zamówiłam już termometr owulacyjny, a druga rzecz chyba sobie uświadomiłam, że ja chyba raczej owulacje mam w jakimś 19 dniu, ponieważ według tego pomiaru złym termometrem, skok mam dopiero w tych dniach, a dzisiaj już był taki spadek do 36.8, jestem laikiem, dopiero zaczynam naukę, ale moje cykle nie są jakoś super regularne, wahają się między 30 a 32 dniem. Ale jak już przyjdzie ten owulacyjny, bo paski już mam, umówię się tym razem na monitoring i może zaskoczy 🙂 nie poddaje się 🙂
No to jeżeli był spadek, to niestety nie wróżyło dobrze. Jeżeli cykle masz 30-32 dni to jak najbardziej mozesz mieć owulację koło 19dc. Ja przy cyklach 30-31 mam w 20dc. Ale uważam, że monitoring to rozsądna decyzja. Ponieważ ani testy owu, ani skok temperatury nie dają 100 procentowej pewności, że owulacja była. A monitoring wszystko Ci potwierdzi 🙂 powodzenia ❤️🤞
 
Dziewczyny a czemu nie można robić testów owu z pierwszego moczu ?
Ponieważ najwyższe stężenie poziomu hormonu LH odnotowuje się wieczorami, a nie z rana.

A ja mam inne pytanie. Dzisiaj mam pozytywny test owu. Zgodnie z instrukcją owu powinna nastąpić w ciagu 24-36h. I zgłupiałam. Czy to znaczy, że może być nawet już za godzinę? Czy w ciągu 24-36h oznacza, że nie szybciej niż 24h?😆
Nie wiem kiedy najlepiej wstrzelić się z seksem. Niektóre strony podają, że jajeczko jest zdolne do zapłodnienia tylko przez 6 h.
 
Hej, hej ☺️ powiedzcie proszę, rano miałam taki wodnisty śluz, a teraz mam taki mega przezroczysty i ciągnie się jak biało jajka, co to może oznaczać, wczoraj robiłam test owu wyszedł negatywny, temperatura wczoraj 36.68, a dzisiaj rano była już 36,91, mogę to jakoś interpretować już?
 
reklama
Hej, hej ☺️ powiedzcie proszę, rano miałam taki wodnisty śluz, a teraz mam taki mega przezroczysty i ciągnie się jak biało jajka, co to może oznaczać, wczoraj robiłam test owu wyszedł negatywny, temperatura wczoraj 36.68, a dzisiaj rano była już 36,91, mogę to jakoś interpretować już?
Może szczyt śluzu?
 
Do góry