reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam bliźniaki i u mnie progesteron był 160 6dpt taki i tak zostało. Lutinus 3x1, ale hcg napędza progesteron i odwrotnie. Myśle, ze za wysoki progesteron: obniżenie ciśnienia - bóle głowy, naczynia stają się kuruche bo progesteron powoduje ich przekrwienie czyli większe ciśnienie. Jest rozkurczowy :-) co jest dobre. I zwiększa mdłości i powoduje relaksację mięśni gładkich np. Przełyku czyli cofki i zgaga, ale tez odpowiada za mdłości, ale nie pamietam czemu. Chodzi o to, ze obniżają dawki proga żeby nas nie wykończyć efektami ubocznymi - przedawkowania. Kiedyś czytałam, ze tez nie ma sensu faszerować się progesteronem bo powyżej jakieś wartości zaobserwowano mniej udanych transferów. Ale to jak zwykle jutro będą inne wnioski. Ja chyba tez duże dawki dostawałam zawsze bo 3X1 lutinus i 3x4 Luteina podjęzykowa albo 3x2. Moim zdaniem lekarz może obniżyć jak będziesz po 10tc.
No ja mam 3x1 cyclogest i tak samo duphaston . Ojjj zgodzę się ze wszystkim co napisałaś łepetyna boli , gula w gardle i ostatnie dni to bezustanne mdłości 🤢
Chyba nie będę mieć niespodzianki i zamiast jednego zarodka w pęcherzyku znajdziemy 2 🙈😂
 
reklama
Ja nie wytrzymałam zrobiłam test (8dpt, 5 dniowe blastki), beta 2 dni temu na weryfikacji 55, test super czuły, jest druga krecha ale taka blada, taka blada 😭 No i oczywiście w głowie już tylko czarne scenariusze, że beta spada
Dziewczyny Pomocy!

Właśnie zaobserwowałałam przy aplikacji luteiny brunatny śluz. Nie jest go dużo ale czy któraś z Was miała podobnie?
 
reklama
Do góry