reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dzień dobry wszystkim :)
Mam pytanie czy wyskakują Wam jakieś drobne zmiany skórne na twarzy? Zauważylam drobną kaszkę na czole. Nie wiem czym to potraktować, ogólnie nie miewam takich rzeczy. Peelingowac?
 
Dzień dobry wszystkim :)
Mam pytanie czy wyskakują Wam jakieś drobne zmiany skórne na twarzy? Zauważylam drobną kaszkę na czole. Nie wiem czym to potraktować, ogólnie nie miewam takich rzeczy. Peelingowac?
U mnie występuje taka kaszka i trochę ropnych wykwitów, głównie na szyi. Ale nie wiem, co z tym robić 😔
 
Cześć dziewczyny ❤️ wczoraj miałam dzień wyjęty z życia. Dostałam znów migreny, która zaczyna się od oka. Myślałam że padne, mówiłam do męża żeby mnie dobił, ale nie skorzystał. Wypiłam Paracetamol i na chwilę ból zelżał, a od południa od nowa. W nocy też tak mocno bolało, dzisiaj już mniej, ale nadal oko obolałe. Plus do tego codziennie mdłości i słabości, tak że naprawdę czułam że żyje 😁 Dzisiaj w końcu zebrałam się na badania, popłynęłam 460 zł 🤦 Ale od razu zrobiłam tarczycowe, tak że nie będę musiała się znów kłuć, bo dla mnie to jest niestety problem, mam fobię od dziecka i ciężko znosze każde pobieranie.
 
Dzień dobry wszystkim :)
Mam pytanie czy wyskakują Wam jakieś drobne zmiany skórne na twarzy? Zauważylam drobną kaszkę na czole. Nie wiem czym to potraktować, ogólnie nie miewam takich rzeczy. Peelingowac?
Kaszki nie mam, ale jakieś 2 tygodnie temu skarżyłam się mężowi, że mi się przebarwienia nagle pojawiły, a nigdy problemów z cerą nie miałam. :/ I dużo syfów mi powychodziło, nie tylko na twarzy, ale też w różnych dziwnych miejscach. 😅

U mnie nie będzie widać do 5Mc... 😂😂
Ja swój brzuszek mam duży. 🤣🤣🤣
Ja też już mam swój brzuszek na etapie jakiegoś 4/5 miesiąca (i tak od roku 😂), ale to nic! Ja tam się cieszę, że nie będę go teraz musiała maskować, poczekam jeszcze z miesiąc, żeby było usprawiedliwienie (bo ja dopiero 7+2) i hulaj dusza, mogę wszystkie obcisłe rzeczy nosić. 🤣

Cześć dziewczyny ❤️ wczoraj miałam dzień wyjęty z życia. Dostałam znów migreny, która zaczyna się od oka. Myślałam że padne, mówiłam do męża żeby mnie dobił, ale nie skorzystał. Wypiłam Paracetamol i na chwilę ból zelżał, a od południa od nowa. W nocy też tak mocno bolało, dzisiaj już mniej, ale nadal oko obolałe. Plus do tego codziennie mdłości i słabości, tak że naprawdę czułam że żyje 😁 Dzisiaj w końcu zebrałam się na badania, popłynęłam 460 zł 🤦 Ale od razu zrobiłam tarczycowe, tak że nie będę musiała się znów kłuć, bo dla mnie to jest niestety problem, mam fobię od dziecka i ciężko znosze każde pobieranie.
Ojej, beznadziejnie, że tak się źle czujesz. :/ Z kłuciem totalnie rozumiem, fobii nie mam co prawda, ale u mnie jest ogromny problem, żeby najpierw znaleźć żyłę, a potem żeby coś z niej poleciało. 🙄 Dlatego też jak robię już jakiekolwiek badania to dorzucam do tego milion innych "przy okazji". 😄
 
Ja jestem w polowie 10tc i wczoraj pisalam, ze juz nie mam bóli brzucha, ale wieczorem znowu mnie zaczęło kłuć z prawej strony 🙄 z prawego jajnika mialam owulacje i z prawej strony jej zarodek wiec tez sie zastanawiam czy to dobrze czy nie, ehh oszalec można
Ja jak miałam te kłucia to zazwyczaj z lewej strony, teraz na jakiś tydzień ustały I od wczoraj znów są. Nie są to bolesne kłucia i trwają zaledwie 2 sekundy,ale dosyć często są. Już sama nie wiem, jak tutaj nie zwariować...🤷‍♀️
 
reklama
Cześć dziewczyny ❤️ wczoraj miałam dzień wyjęty z życia. Dostałam znów migreny, która zaczyna się od oka. Myślałam że padne, mówiłam do męża żeby mnie dobił, ale nie skorzystał. Wypiłam Paracetamol i na chwilę ból zelżał, a od południa od nowa. W nocy też tak mocno bolało, dzisiaj już mniej, ale nadal oko obolałe. Plus do tego codziennie mdłości i słabości, tak że naprawdę czułam że żyje 😁 Dzisiaj w końcu zebrałam się na badania, popłynęłam 460 zł 🤦 Ale od razu zrobiłam tarczycowe, tak że nie będę musiała się znów kłuć, bo dla mnie to jest niestety problem, mam fobię od dziecka i ciężko znosze każde pobieranie.
Kochana wiem coś na ten temat, mnie głowa boli od dwóch tygodni.
Co do badań, ja będę robiła w środę, i wydam na zestaw badań ciążowych 520zl więc też będę szczęśliwa. 😂😂
 
Do góry