reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
My mamy chrzciny teraz w niedzielę, jestem ciekawa jak Antoś będzie się zachowywał w kościele 😊 bo on najchętniej siedziałby przy piersi🙈

Tez sie tego obawiam, bo chcemy w lipcu robić chrzciny a moja odkąd ma to wędzidełko podcięte to by ciągle siedziała przy cycu. I jak widzi ze odpinam stanik to się masakrycznie cieszy 😂
 
Mój właśnie też ma lekki latarek od kilku dni, byłam u pediatry aby go obejrzał. Wszystko dobrze ale kazał zakraplać nos, dawać takie kropelki Fenistil na zmniejszenie kataru oraz robić inhalacje z soli fizjo. I tak przez 4 dni.
No u nas nic z nosa nie leci tylko z rana muszę wyciągać smarki bo słychać ze coś tam jest. Zakraplanych odciągam i tak w kółko 🙂
 
Tez sie tego obawiam, bo chcemy w lipcu robić chrzciny a moja odkąd ma to wędzidełko podcięte to by ciągle siedziała przy cycu. I jak widzi ze odpinam stanik to się masakrycznie cieszy 😂
To ja nawet stanika nie zakladam😂😂😂😂wcale bo ciągle bym musiała go odpinać, jakoś nie leci mi tak żebym musiała używać tych wkładek laktacyjnych jak z pierworodna, a laktacje mi rozbujała bo karmie tylko piersią a w szpitalu byłam pewna że już nie wykarmię bo była butla konieczna.
 
To ja nawet stanika nie zakladam😂😂😂😂wcale bo ciągle bym musiała go odpinać, jakoś nie leci mi tak żebym musiała używać tych wkładek laktacyjnych jak z pierworodna, a laktacje mi rozbujała bo karmie tylko piersią a w szpitalu byłam pewna że już nie wykarmię bo była butla konieczna.

Ja się mega cieszę że u nas skończyła się era butelki i oby tak pozostało. Ogólnie mloda odrzuciła też smoczek, jak próbujemy jej dać gdy jest nerwowa to zaczyna się jeszcze bardziej wkurzać, ale jak dostaje pierś to już wszystko gra. 😂
 
reklama
Ja się mega cieszę że u nas skończyła się era butelki i oby tak pozostało. Ogólnie mloda odrzuciła też smoczek, jak próbujemy jej dać gdy jest nerwowa to zaczyna się jeszcze bardziej wkurzać, ale jak dostaje pierś to już wszystko gra. 😂
U mnie to samo, butelka odrzucona, smoczek też, właściwie nie był używany tylko u lekarza.
A miało być u mnie butelkowe karmienie bo nie było pokarmu na początku, zakupiłam wszelkie mleka modyfikowane, butelki itp.
Nawet myślałam że to ok będzie bo naje się porządnie z butelki ale szybko mała odrzuciła butle jak laktacja się rozbujała, aż jestem w szoku bo nic nie leciało początkowo.
Zadowolona też w sumie jestem bo mega, wygodnie z piersią i jeszcze nie ma, to jak mleko matki.
 
Do góry