reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

reklama
Jestem tak nabuzowana że nie mogłam spać. Marzy mi się złoty strzał. [emoji23][emoji16][emoji12]
I już mi nawet nie przeszkadza, że termin znów na marzec by był. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Wierzę 😁 u mnie też była euforia 🙈 tylko, że mnie trochę dwie kreski zaskoczyły. Akurat przechodziliśmy covid. Więc ochoty na seks nie było. A poza tym, jak już zachorowaliśmy to chciałam odczekać cykl. A tu się okazało, że ciąża 🙂
 
Ja się zastanawiam jak będzie ze szczepieniem. Dopiero będziemy się zapisywać i nie wiem czy zdążę obie dawki przed ciążą przyjąć. Także też cień covida nade mną wisi.
Wierzę [emoji16] u mnie też była euforia [emoji85] tylko, że mnie trochę dwie kreski zaskoczyły. Akurat przechodziliśmy covid. Więc ochoty na seks nie było. A poza tym, jak już zachorowaliśmy to chciałam odczekać cykl. A tu się okazało, że ciąża [emoji846]
 
Ja po pierwszej dawce. Od paru ginekologów (mojego i innych nie moich [emoji28]) usłyszałam to samo, szczepić się. Nie trzeba nawet szczególnie zawieszać starań bo szczepienie samo w sobie nie jest przeciwwskazaniem. Druga dawkę mam w lipcu.
Ja się zastanawiam jak będzie ze szczepieniem. Dopiero będziemy się zapisywać i nie wiem czy zdążę obie dawki przed ciążą przyjąć. Także też cień covida nade mną wisi.
 
Witam Was :) ja jestem mamą dwóch chłopców w wieku 9 i 7 lat. Jeszcze 2 lata temu byłam pewna, że więcej dzieci mieć nie będę a pod koniec 2020 nastąpił jakiś przełom i pojawił się znów instynkt macierzyński 🥰🥰 mój B też jest chętny na maleństwo. Staramy się od listopada, bez żadnych efektów póki co :( chłopcy są z pierwszych cykli starań, więc teraz jestem deko przerażona :( dziś jestem 3dpo, bo wreszcie udało mi się mieć owulację ( po podaniu ovitrelle) i w napięciu czekam na to co ten czerwiec przyniesie...
 
Cześć dziewczyny. Witam się z Wami. Jestem w trzeciej ciąży. Na początku było dużo obaw, nadal są, ale im ciąża wyższa tym ma się więcej nadziei, że będzie wszystko ok. Jestem mamą dwóch chłopców, teraz trzecia ciąża i zastanawiam się czy w brzuszku mieszka trzeci chłopczyk, czy może dziewczynka. Dzisiaj porównywałam sobie układ dzieci w brzuszku i zastanawiam się czy on może mieć wpływ na płeć. Zobaczcie same. Trzeci bobo też ma taki sam uklad, czyli główka z lewej strony, pupka z prawej. Mamy które mają kolejną ciążę może podpowiecie czy u Was się to sprawdziło. Czekam na moją upragnioną perełkę, chociaż to dopiero 10 tydzień to już się jej nie mogę doczekać. Pozdrawiam Was mamusie 😊
 

Załączniki

  • 1c2304bf-1d0b-44a3-ac40-d889a97e3c9f.jpg
    1c2304bf-1d0b-44a3-ac40-d889a97e3c9f.jpg
    69 KB · Wyświetleń: 55
  • f6fd12f8-1ad6-4337-8200-7c1bd2b0afa6.jpg
    f6fd12f8-1ad6-4337-8200-7c1bd2b0afa6.jpg
    89,4 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Trzymam mocno kciuki za owocny cykl [emoji4] ja w obie ciążę zaszłam dzięki clo i ovitrell właśnie (obie za pierwszym podejściem) bo przed tym było poronienie i półtora roku bezowocnych starań.

Ale dużo nas z dwoma synami [emoji7] taaak jak też mówiłam jeszcze z miesiąc temu że nie chce więcej dzieci [emoji28] ale kobieta zmienną jest i teraz chociaż starania zaczniemy dopiero we wrześniu lub nawet w grudniu to chciałabym jeszcze raz móc przejść przez to wszystko
Witam Was :) ja jestem mamą dwóch chłopców w wieku 9 i 7 lat. Jeszcze 2 lata temu byłam pewna, że więcej dzieci mieć nie będę a pod koniec 2020 nastąpił jakiś przełom i pojawił się znów instynkt macierzyński [emoji3059][emoji3059] mój B też jest chętny na maleństwo. Staramy się od listopada, bez żadnych efektów póki co :( chłopcy są z pierwszych cykli starań, więc teraz jestem deko przerażona :( dziś jestem 3dpo, bo wreszcie udało mi się mieć owulację ( po podaniu ovitrelle) i w napięciu czekam na to co ten czerwiec przyniesie...
 
Do góry