reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny;) Byłam dzisiaj na wizycie i lekarz powiedział ,że szyjka ma 28mm. Można powiedzieć,że zaczynam już 30 tydzień . Czy na tym etapie jest ok, tak wiadomo wg. Was porównując;) No a dzieci ważą po plus minus 1,5 kg. Ile miały wasze na tym etapie?
 
reklama
Hej dziewczyny;) Byłam dzisiaj na wizycie i lekarz powiedział ,że szyjka ma 28mm. Można powiedzieć,że zaczynam już 30 tydzień . Czy na tym etapie jest ok, tak wiadomo wg. Was porównując;) No a dzieci ważą po plus minus 1,5 kg. Ile miały wasze na tym etapie?
U mnie w 30tc było 20mm (albo 22mm [emoji848]). A w 31+2tc waga była po 1,5kg. Jak się urodziły w 31+5tc miały 1360g i 1250g. [emoji2368]
 
U mnie w 30tc było 20mm (albo 22mm [emoji848]). A w 31+2tc waga była po 1,5kg. Jak się urodziły w 31+5tc miały 1360g i 1250g. [emoji2368]
Dzięki za odpowiedź, czyli jakiś margines błędu standardowo trzeba mieć na uwadze...;) A czy w tym tygodniu dzieciaczki urodzone były już w dobrej formie? Jeśli można tak powiedzieć;)
 
Dzięki za odpowiedź, czyli jakiś margines błędu standardowo trzeba mieć na uwadze...;) A czy w tym tygodniu dzieciaczki urodzone były już w dobrej formie? Jeśli można tak powiedzieć;)
Po porodzie oddychały samodzielnie, ale i tak przez ponad tydzień były jeszcze na CPAPie. Ogólnie urodziły się zdrowe, po 9pkt [emoji4].
 
Po porodzie oddychały samodzielnie, ale i tak przez ponad tydzień były jeszcze na CPAPie. Ogólnie urodziły się zdrowe, po 9pkt
emoji4.png
.
Aha, no to chyba i tak całkiem nieźle;) ale poród w tym tygodniu był spowodowany skracająca się szyjka, czy zaczęła się akcja;) ? Jeśli oczywiście można zapytac
Odeszły wody i zaczęły się skurcze [emoji2368]. Nie potrafili tego opanować. A dlaczego? Nie wiem [emoji2368]
Aha, no tak ciężko już opanować taką sytuację. Ciekawe do kiedy ja wytrzymam..;)
 
Hej dziewczyny;) Byłam dzisiaj na wizycie i lekarz powiedział ,że szyjka ma 28mm. Można powiedzieć,że zaczynam już 30 tydzień . Czy na tym etapie jest ok, tak wiadomo wg. Was porównując;) No a dzieci ważą po plus minus 1,5 kg. Ile miały wasze na tym etapie?
Wydaje mi się że to jest ładna szyjka na ten tydzień. I mój gin zawsze powtarzał byle do 30 tyg;) Ważą ok to już będzie bezpiiecznie (jeśli w ogóle by było tfu tfu;)
 
reklama
Do góry