reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym myślicie ?

Figi

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2021
Postów
95
Witam was serdecznie, jestem tu nowa i mam nadzieje że dobrze trafiłam i ktoś mi może doradzić. Mój cykl trwa 36-38 dni i zawsze przychodzi mi w miarę punktualnie @. Teraz mam 51 dzień cyklu i nadal brak miesiączki a co gorsza mam odczucie jak bym jej nie miła dostać, ponieważ zawsze dostaje bóle pare dni przed. Szansa na ciąże mogłaby być, ale zrobiłam test ciążowy w piątek popołudni testem o dużej czułości która wykrywa ciąże pare dni przed @ ale wyszedł on negatywny. Nie mam jak iść na badanie krwi ponieważ jestem w Berlinie na odwiedzinach. I nie wiem czy ma to sens kupować znowu test i go robić ?
 
reklama
Witam was serdecznie, jestem tu nowa i mam nadzieje że dobrze trafiłam i ktoś mi może doradzić. Mój cykl trwa 36-38 dni i zawsze przychodzi mi w miarę punktualnie @. Teraz mam 51 dzień cyklu i nadal brak miesiączki a co gorsza mam odczucie jak bym jej nie miła dostać, ponieważ zawsze dostaje bóle pare dni przed. Szansa na ciąże mogłaby być, ale zrobiłam test ciążowy w piątek popołudni testem o dużej czułości która wykrywa ciąże pare dni przed @ ale wyszedł on negatywny. Nie mam jak iść na badanie krwi ponieważ jestem w Berlinie na odwiedzinach. I nie wiem czy ma to sens kupować znowu test i go robić ?
Mogła przesunąć Ci się owulacja przez podróż, stres, chorobę lub cokolwiek innego a przesunięta owulacja oznacza o tyle samo przesunięty termin miesiączki. Jeśli nie wiesz kiedy była owulacja, to ciężko wywróżyć czy możesz być w ciąży. Rzecz jasna powtórz test, a jak okres się nie pojawi jeszcze przez parę dni, to idź do lekarza.
 
Mogła przesunąć Ci się owulacja przez podróż, stres, chorobę lub cokolwiek innego a przesunięta owulacja oznacza o tyle samo przesunięty termin miesiączki. Jeśli nie wiesz kiedy była owulacja, to ciężko wywróżyć czy możesz być w ciąży. Rzecz jasna powtórz test, a jak okres się nie pojawi jeszcze przez parę dni, to idź do lekarza.
Ja osobiście podrożeje bardzo dużo, stresu nie mam i nie miałam a owulacje miałam na 100%. Poczekam jeszcze pare dni i jak coś to powtórzę test.
 
Równie dobrze mógł się trafić cykl bezowulacyjny i stąd przesunięcie @.
Mówisz, że jesteś w odwiedzinach - zmiana miejsca przebywania też mogła wpłynąć na termin @.
Ja bym pewnie powtórzyła jeszcze test, o ile @ się nie pojawi.
 
Mogła się przesunąć owu - mi się i o tydzień przesunęła bez wyraźniej przyczyny, a wtedy i okres przyszedł o tyle później.

Inna sprawa, za nie ma czegoś takiego jak test wykrywający ciąże X dni przed okresem albo X dni po zapłodnieniu. Test wykryje hcg w moczu jakieś 2 dni po zagnieżdżeniu, a do zagnieżdżenia może dość w okolicy 6-12 dni po owulacji. Żaden test nie wykryje ciąży X dni przed okresem, jeśli nie dojdzie do zagnieżdżenia odpowiednio wcześniej.
 
reklama
Były pare razy Potwierdzone przez ginekologa.

W tym cyklu tez były? Bo nie każdy cykl musi być taki sam. Ja zwykle nie mam boli, a czasem mam takie, ze siedzieć nie umiem. Po owu zwykle mnie cycki nie bolą, a czasem nie umiem rak do góry podniesc [emoji2368]
 
Do góry