reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pomocy :((( dostałam okropnego bólu i krwawienia, zemdlałam... Nie wiem co się dzieje, transfer miałam 4 czerwca boję się że to już koniec nie wiem co robić pomóżcie mi bo zaraz oszaleje, pisałam maila do kliniki ale nikt jeszcze nie odpisał leczę się w Invicta i ciężko się do nich dodzwonić nie wiem co robić tak bardzo się boję
 
reklama
5 dniowa blastka. Wiem że niska ta beta ale może jeszcze się rozpędzi...
U mnie w pierwszej udanej ciąży w 10dpt beta była tylko 80 i się później rozpędziła. Wtedy lekarz mowil ze przy dobrze rokującej ciąży w 10dpt powinna być 3 cyfrowa. Zdarza się ale dość rzadko że się jeszcze rozpędzi i będzie ciąża więc powtórz za 48h i będzie sprawa jasna
 
Dziewczyny pomocy :((( dostałam okropnego bólu i krwawienia, zemdlałam... Nie wiem co się dzieje, transfer miałam 4 czerwca boję się że to już koniec nie wiem co robić pomóżcie mi bo zaraz oszaleje, pisałam maila do kliniki ale nikt jeszcze nie odpisał leczę się w Invicta i ciężko się do nich dodzwonić nie wiem co robić tak bardzo się boję
Ale krwawienie masz nadal, ból narasta? Jeśli tak, możesz udać się na IP. Jeżeli krwawienie ustało , połóż się odpocznij umów wizytę u ginekologa, niech zrobi USG, zobaczysz co się dzieje, czy pęcherzyk jest w macicy. Na tym etapie niewiele można zrobić.
 
Dziewczyny pomocy :((( dostałam okropnego bólu i krwawienia, zemdlałam... Nie wiem co się dzieje, transfer miałam 4 czerwca boję się że to już koniec nie wiem co robić pomóżcie mi bo zaraz oszaleje, pisałam maila do kliniki ale nikt jeszcze nie odpisał leczę się w Invicta i ciężko się do nich dodzwonić nie wiem co robić tak bardzo się boję
Jedz do nich jeśli nie masz daleko zrobią Ci usg a jak nie to na IP. Może nieszczęsny krwiak, co po IVF się często zdarza
 
Dziewczyny pomocy :((( dostałam okropnego bólu i krwawienia, zemdlałam... Nie wiem co się dzieje, transfer miałam 4 czerwca boję się że to już koniec nie wiem co robić pomóżcie mi bo zaraz oszaleje, pisałam maila do kliniki ale nikt jeszcze nie odpisał leczę się w Invicta i ciężko się do nich dodzwonić nie wiem co robić tak bardzo się boję
Myślę że powinnaś jak najszybciej jechać na IP. Nie wiem jaką betę miałaś, ale jeśli nie było pęcherzyka to moze byc ciaza pozamaciczna
 
Dziewczyny pomocy :((( dostałam okropnego bólu i krwawienia, zemdlałam... Nie wiem co się dzieje, transfer miałam 4 czerwca boję się że to już koniec nie wiem co robić pomóżcie mi bo zaraz oszaleje, pisałam maila do kliniki ale nikt jeszcze nie odpisał leczę się w Invicta i ciężko się do nich dodzwonić nie wiem co robić tak bardzo się boję
Kochana dzwoń na infolinię. Oni nieźle odbieraja i od razu łącza z klinika. Albo IP jak dziewczyny radzą.
U mnie w pierwszej udanej ciąży w 10dpt beta była tylko 80 i się później rozpędziła. Wtedy lekarz mowil ze przy dobrze rokującej ciąży w 10dpt powinna być 3 cyfrowa. Zdarza się ale dość rzadko że się jeszcze rozpędzi i będzie ciąża więc powtórz za 48h i będzie sprawa jasna
Ja w pierwszej ciąży w 3 weryfikacji miałam będę 4cyfrowa więc teraz nie umiem się odnaleźć.
A jaką miałaś wcześniej? Bo nie pamiętam.

Trzymam kciuki ✊ musi się rozpędzić.
W poniedziałek było 3.85
 
Dziewczyny pomocy :((( dostałam okropnego bólu i krwawienia, zemdlałam... Nie wiem co się dzieje, transfer miałam 4 czerwca boję się że to już koniec nie wiem co robić pomóżcie mi bo zaraz oszaleje, pisałam maila do kliniki ale nikt jeszcze nie odpisał leczę się w Invicta i ciężko się do nich dodzwonić nie wiem co robić tak bardzo się boję
Na USG co byłaś miałaś jakiegoś krwiaczka? Może to to?

Kochana jedz na IP! Nie czekaj na klinikę, najważniejsze żeby ktoś Cię zbadał, bo Ty oszalejesz z nerwów. Zwłaszcza, że Ty bardzo wszystko przeżywasz. Nie zastanawiaj się i jedź.
 
reklama
Kochana dzwoń na infolinię. Oni nieźle odbieraja i od razu łącza z klinika. Albo IP jak dziewczyny radzą.

Ja w pierwszej ciąży w 3 weryfikacji miałam będę 4cyfrowa więc teraz nie umiem się odnaleźć.

W poniedziałek było 3.85
Beta ruszyła , może być niska, musi jednak kiedyś ruszyć. Potem w 11 dpt miałam betę 58, dalej przyrosty były prawie 200%.
 
Do góry