reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Ja w tym miesiącu za namową męża korzystam z testów owulacyjnych i wygląda na to że ten główny pik wychodzi wcześniej (korzystam z testów które pokrywały mi się z monitoringiem).
Chciałam odpuścić no ale mój mąż powiedział że walczymy i myślimy pozytywnie że mam się uda, motywuje mnie i pilnuje witamin, codziennie owoce i orzechy wcinamy i powiem wam że jest po prostu niesamowity.
 
Ja w tym miesiącu za namową męża korzystam z testów owulacyjnych i wygląda na to że ten główny pik wychodzi wcześniej (korzystam z testów które pokrywały mi się z monitoringiem).
Chciałam odpuścić no ale mój mąż powiedział że walczymy i myślimy pozytywnie że mam się uda, motywuje mnie i pilnuje witamin, codziennie owoce i orzechy wcinamy i powiem wam że jest po prostu niesamowity.
I tak trzymaj :) walka będzie wygraną zobaczysz :*
 
Trochę się pogubiłam, testy robione kolejno o stałej wieczornej porze. Dzisiejszy jest jaśniejszy czyli co mnie trochę zaskoczyło bo myslalam że dziś kreska będzie jeszcze ciemniejsza i będzie pik a tu tak wcześnie wypadły mi te dni.
Dziewczyny pytanie kiedy po piku współżyjecie ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210709-181552_My Calendar.jpg
    Screenshot_20210709-181552_My Calendar.jpg
    186,3 KB · Wyświetleń: 20
  • 20210709_181535.jpg
    20210709_181535.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 15
Trochę się pogubiłam, testy robione kolejno o stałej wieczornej porze. Dzisiejszy jest jaśniejszy czyli co mnie trochę zaskoczyło bo myslalam że dziś kreska będzie jeszcze ciemniejsza i będzie pik a tu tak wcześnie wypadły mi te dni.
Dziewczyny pytanie kiedy po piku współżyjecie ?
Ja po piku dzień, dwa i trzy dni po :) staram się codziennie żeby nie umknęło ;)
 
Cześć dziewczyny !
Jestem nowa na forum :) Laparoskopię miał 8 tygodni temu i lekarz przepisał mi vissane na 2 cykle..za.7 dni mam dostać okres i potem już zaczynamy ponownie starania (wcześniej 2 lata nieudanych prób i jedna ciąża biochemiczna )
 
Cześć dziewczyny !
Jestem nowa na forum :) Laparoskopię miał 8 tygodni temu i lekarz przepisał mi vissane na 2 cykle..za.7 dni mam dostać okres i potem już zaczynamy ponownie starania (wcześniej 2 lata nieudanych prób i jedna ciąża biochemiczna )
Cześć kochana :) trzymam kciuki by szybko się udało :) czy laparo coś wykazała?
 
Cześć kochana :) trzymam kciuki by szybko się udało :) czy laparo coś wykazała?
Tak miałam na USG torbiel duża ok 7cm na prawym jajniku (skierowanie do usunięcia cały jajnik)i na lewym czynnościowa 4 cm. Ca125 było 450! Ale Roma złośliwości 1% więc lekarz od razu powiedział że to endometrioza. I faktycznie wyniki histopat wyszło że endometrioza. Doktor ocalil dwa jajniki ,usunął zrosty i uwolnił jajniki(były zrośnięte to siebie z tyłu macicy:) wczesniej kilku ginekologów mówiło że taka natura moja a to że.mdleje z bólu to normalne bo okres ma boleć🙄 po laparoskopii poetsszy raz od 14 lat nie miałam żadnego bólu miesiączkowego :)
 
Tak miałam na USG torbiel duża ok 7cm na prawym jajniku (skierowanie do usunięcia cały jajnik)i na lewym czynnościowa 4 cm. Ca125 było 450! Ale Roma złośliwości 1% więc lekarz od razu powiedział że to endometrioza. I faktycznie wyniki histopat wyszło że endometrioza. Doktor ocalil dwa jajniki ,usunął zrosty i uwolnił jajniki(były zrośnięte to siebie z tyłu macicy:) wczesniej kilku ginekologów mówiło że taka natura moja a to że.mdleje z bólu to normalne bo okres ma boleć🙄 po laparoskopii poetsszy raz od 14 lat nie miałam żadnego bólu miesiączkowego :)
Endo którego stopnia? Super że tak się to skończyło 😉 teraz tylko działać ✊
 
reklama
Cześć dziewczyny !
Jestem nowa na forum :) Laparoskopię miał 8 tygodni temu i lekarz przepisał mi vissane na 2 cykle..za.7 dni mam dostać okres i potem już zaczynamy ponownie starania (wcześniej 2 lata nieudanych prób i jedna ciąża biochemiczna )
Cześć :-) To trzymam kciuki żeby szybko się udało 💗 Ja laparoskopie miałam 11 marca, udrożnili więc działamy do sierpnia jeśli się nie uda podjedziemy do iui.
 
Do góry