reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A jaka masz wodę? Pytam o firmę. Niektóre mają takie ciśnienie że sobie samej bym nie zaaplikowala A co dopiero noworodkowi
noworodkowi
[/QUOTE]
Ja mam Disne mar baby, wedlug mnie nie ma mocnego ciśnienia ale faktycznie jak wkrapiałam sól fizjologiczną z ampułek jak był noworodkiem chyba spokojniej reagował. Gdzieś się nasluchałam ze solą fizjologiczną zakrapiać i tak robiłam na początku ale woda morska którą teraz używam też jest od pierwszego dnia życia.
 
Ja mam Disne mar baby, wedlug mnie nie ma mocnego ciśnienia ale faktycznie jak wkrapiałam sól fizjologiczną z ampułek jak był noworodkiem chyba spokojniej reagował. Gdzieś się nasluchałam ze solą fizjologiczną zakrapiać i tak robiłam na początku ale woda morska którą teraz używam też jest od pierwszego dnia życia.[/QUOTE]Sol fizjologiczna jest do codziennej higieny, a woda morska do kataru [emoji4]
 
Ja mam Disne mar baby, wedlug mnie nie ma mocnego ciśnienia ale faktycznie jak wkrapiałam sól fizjologiczną z ampułek jak był noworodkiem chyba spokojniej reagował. Gdzieś się nasluchałam ze solą fizjologiczną zakrapiać i tak robiłam na początku ale woda morska którą teraz używam też jest od pierwszego dnia życia.[/QUO
Disnemar baby jest stosowany u dzieci i niemowląt już od 1. dnia życia do

codziennej higieny nosa,
nawilżania wysuszonej błony śluzowej nosa spowodowanej różnymi przyczynami np. działaniem klimatyzacji, centralnego ogrzewania, dymem papierosowym, kurzem, nawracającymi infekcjami błony śluzowej, podeszłym wiekiem,
udrażniania nosa przy niedrożności nosa spowodowanej: przeziębieniem, nieżytem nosa, ostrym zapaleniem zatok czy zanieczyszczonym powietrzem.
😊
 
Disnemar baby jest stosowany u dzieci i niemowląt już od 1. dnia życia do

codziennej higieny nosa,
nawilżania wysuszonej błony śluzowej nosa spowodowanej różnymi przyczynami np. działaniem klimatyzacji, centralnego ogrzewania, dymem papierosowym, kurzem, nawracającymi infekcjami błony śluzowej, podeszłym wiekiem,
udrażniania nosa przy niedrożności nosa spowodowanej: przeziębieniem, nieżytem nosa, ostrym zapaleniem zatok czy zanieczyszczonym powietrzem.
[emoji4]
Powiem tak - jesli do codziennej higieny nosa bedziesz używać wody morskiej to w przypadku kataru nie zadziala tak dobrze jak powinna. Lepiej na codzien stosowac sol fizjologiczna, a wode morska jak pojawia sie katar.
Przynajmniej u mnie od 4 lat sie to sprawdza.
 
Ja mam Disne mar baby, wedlug mnie nie ma mocnego ciśnienia ale faktycznie jak wkrapiałam sól fizjologiczną z ampułek jak był noworodkiem chyba spokojniej reagował. Gdzieś się nasluchałam ze solą fizjologiczną zakrapiać i tak robiłam na początku ale woda morska którą teraz używam też jest od pierwszego dnia życia.
[/QUOTE]
Dziękuję za pomoc:)
 
reklama
Ja mam Disne mar baby, wedlug mnie nie ma mocnego ciśnienia ale faktycznie jak wkrapiałam sól fizjologiczną z ampułek jak był noworodkiem chyba spokojniej reagował. Gdzieś się nasluchałam ze solą fizjologiczną zakrapiać i tak robiłam na początku ale woda morska którą teraz używam też jest od pierwszego dnia życia.
Dziękuję za pomoc:)
[/QUOTE]
Nie ma sprawy, jak coś to pisz 😉
 
Do góry