reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny dodajcie otuchy

Hej dziewczyny. Wiem wiem, było mnóstwo tematów na ten temat. Dziś 24 dzień cyklu zrobiłam test ciążowy koło 10 rano i ukazała się widoczna druga kreska. Radość niepojęta, mój kochany tez ja widział. W tej euforii żeby potwierdzić namówił mnie żeby zrobić kolejny test oczywiście zrobiłam ale wieczorem i oczywiście negatywny. Cykle regularne 28 dni. Proszę dodajcie sił i nadziei ze jeśli widziałam druga kreskę to jest nadzieja. Staramy się jakiś czas. Czy nic nam się nie przewidziało? Jutro idę na betahcg. Powinna wyjść bo wg moich obliczeń to 3 tydzień ciąży na pewno jest. Dodam tylko ze test rano był czułości 10
Ja przy takich kreskach się cieszyłam, że jestem w ciąży. Zrób drugą betę i wszystko będzie jasne ;) Powodzenia❤️
 
reklama
reklama
Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test tak w razie W 😂
 

Załączniki

  • 2A572C90-FBBB-4318-98B3-6467CBE3C9C4.jpeg
    2A572C90-FBBB-4318-98B3-6467CBE3C9C4.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 170
Do góry