reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Cześć dziewczyny 😉
Ja również jestem po laparoskopii (21.06) i drożności. Jeden jajnik przyrośnięty do jelita, czekam aż mój ginekolog wróci z urlopu i sprawdzi wyniki histo 😉 w tym miesiącu bez stymulacji hormonalnej. Owulacja była, sprawdzana na USG, także organizm działał. W 19dc miałam śluz przeźroczysty z nitkami krwi, czy któraś miała taka sytuację? Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za każdą z Was ❤️
 
Cześć dziewczyny 😉
Ja również jestem po laparoskopii (21.06) i drożności. Jeden jajnik przyrośnięty do jelita, czekam aż mój ginekolog wróci z urlopu i sprawdzi wyniki histo 😉 w tym miesiącu bez stymulacji hormonalnej. Owulacja była, sprawdzana na USG, także organizm działał. W 19dc miałam śluz przeźroczysty z nitkami krwi, czy któraś miała taka sytuację? Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za każdą z Was ❤️
Cześć :)
Ja tak nie miałam ale słyszałam o czymś takim to krwawienie okołoowulacyjne tak się dzieje gdy pęcherzyk pęka. Ale oczywiście nie jestem lekarzem i wiadomo warto to skonsultować.
 
A co tam u reszty ? Który dzień cyklu i jak samopoczucie ?
U mnie 22 dc czyli za 6 dni @, na chwilę obecną nic nie czuje i staram się sobie nic nie wkręcać.
 
Cześć dziewczyny 😉
Ja również jestem po laparoskopii (21.06) i drożności. Jeden jajnik przyrośnięty do jelita, czekam aż mój ginekolog wróci z urlopu i sprawdzi wyniki histo 😉 w tym miesiącu bez stymulacji hormonalnej. Owulacja była, sprawdzana na USG, także organizm działał. W 19dc miałam śluz przeźroczysty z nitkami krwi, czy któraś miała taka sytuację? Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za każdą z Was ❤️
Miałam taką sytuację :) plamienie owulacyjne ;)
 
A co tam u reszty ? Który dzień cyklu i jak samopoczucie ?
U mnie 22 dc czyli za 6 dni @, na chwilę obecną nic nie czuje i staram się sobie nic nie wkręcać.
Ja dzisiaj w końcu się dowiedziałam że torbiele wchłonięte. Czekam na @ i zaczynam przygodę z iui, mam nadzieję że tym razem nic nie stanie mi na przeszkodzie. :)
 
reklama
Do góry