reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mam taki problem.. Wczoraj miałam dość dużo nerwów,bolal mnie troche brzuch ale szybko przeszlo gdy sie uspokoilam. Martwi mnie jedynie sytuacja z wieczora. Poszlam do toalety siku i gdy się podcierałam zauważyłam lekko różowe zabarwienie. Wystraszyłam się ale później juz tego nie było gdy chodzilam do toalety. Rano gdy byłam też nie. Mój ginekolog wraca dopiero za tydzień. Czy jest się czym martwić? Czym mogło to być spowodowane?
 
Ja od 18 tygodnia czuje codziennie zazwyczaj rano i wieczorem 😊 teraz już 20 tydz się rozpoczyna - byłam tez na połówkowych i z chłopca zrobiła się dziewczynka taka niespodzianka 😊
Ja właśnie dziś zaczynam 18tc(17+0) Czasem czuje jak odpoczywam,uczucie jakby mi cos "pływało" w brzuchu I czasem jakby kopnięcie od środka? Ale są jeszcze tak bezbolesne,ze sama nie wiem czy to to Troche mnie martwi,ze tak mało czuje Albo nie potrafię rozpoznać dobrze i sama siebie schizuje 😅
 
Dziewczyny, czy odkąd poczulyscie pierwsze ruchy dziecka, czujecie je regularnie? Tzn. Codziennie? Czy jest tak ze jeden dzień tak,jeden nie? Jak to powinno wyglądać?
Nie czuję codziennie. Najpierw to były takie łaskotki, a teraz bardziej jakby Młody się przekręcał, Wtedy pojawia mi się taka gula na brzuchu, która potem się przesuwa, albo znika. Ale np. wczoraj była cisza cały dzień, więc panikowałam. A dziś rano znów coś tak delikatnie się działo.
 
Ja właśnie dziś zaczynam 18tc(17+0) Czasem czuje jak odpoczywam,uczucie jakby mi cos "pływało" w brzuchu I czasem jakby kopnięcie od środka? Ale są jeszcze tak bezbolesne,ze sama nie wiem czy to to Troche mnie martwi,ze tak mało czuje Albo nie potrafię rozpoznać dobrze i sama siebie schizuje 😅
Ja tez na początku nie wiedziałam czy to to bo to moja pierwsza ciąża ale czuje podobnie jakby coś pływało albo takie lekkie kopniaki 😊 zawzyczaj jak się położę i odpoczywam to właśnie to czuje 😊
 
Ja jestem w 17 tc i chyba nic nie czuję. To moja pierwsza ciąża więc nie wiem jak to powinno wyglądać. Czasem czuję takie jakby puknięcie ale zastanawiam się czy to nie jelita bo mam dość mocna perystaltykę...
Poza tym mam nisko położone łożysko i lekarz mówił że ruchy mogę czuć później... A ja tak na to czekam ;)
 
Ja dopiero od 20 tygodnia zaczęłam czuć ruchy regularnie, codziennie. Wcześniej to były jakieś pojedyncze ruchy raz na 2-3 dni i nawet nie byłam pewna czy to faktycznie dziecko. Teraz już się maluch rozkręca i zaczyna dawać czadu 😂
 
Mam taki problem.. Wczoraj miałam dość dużo nerwów,bolal mnie troche brzuch ale szybko przeszlo gdy sie uspokoilam. Martwi mnie jedynie sytuacja z wieczora. Poszlam do toalety siku i gdy się podcierałam zauważyłam lekko różowe zabarwienie. Wystraszyłam się ale później juz tego nie było gdy chodzilam do toalety. Rano gdy byłam też nie. Mój ginekolog wraca dopiero za tydzień. Czy jest się czym martwić? Czym mogło to być spowodowane?
a Co myślicie o Tym? Podbijam bo nie wiem czy nie zniknęło wam bo nikt nie odp ;)
 
reklama
Do góry