reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

A już zdążyło być miło..
Znów się zaczyna [emoji2358]

Możemy wrócić do tematu ciuszkow? [emoji3526]
Najlepiej by bylo! Macie jakieś koszule do polecenia? Ja uwielbiam spać w dużych męskich koszulkach a koszuli nocnej nigdy nie miałam wiec kompletnie zielona jestem w tym temacie. Co powinna mieć taka "idealna"?
 
reklama
Kupowała któras juz staniki typowo do karmienia? Patrzyłam w internecie i jest tego tak dużo że aż ciężko się zdecydować! A slyszalam,ze dobrze mieć pare sztuk
 
Najlepiej by bylo! Macie jakieś koszule do polecenia? Ja uwielbiam spać w dużych męskich koszulkach a koszuli nocnej nigdy nie miałam wiec kompletnie zielona jestem w tym temacie. Co powinna mieć taka "idealna"?
Naturalny skład! Cierpiałam bo miałam taka z dużą ilością sztuczności a w szpitalu jest gorąco plus po urodzeniu maluszka też strasznie się pociłam. Nie polecam zapięcia na guziki
 
Naturalny skład! Cierpiałam bo miałam taka z dużą ilością sztuczności a w szpitalu jest gorąco plus po urodzeniu maluszka też strasznie się pociłam. Nie polecam zapięcia na guziki
Skoro nie zapięcie na guziki,to jakie ? Ja jestem strasznie wrażliwa na materiał bo jestem alergikiem i mam uczulenie chyba na pol tego swiata! 😅 Na pewno będę szukała jakiejś z naturalnym składem, wygoda w szpitalu jest bardzo ważna. W końcu będziemy po porodzie 🥰
 
Skoro nie zapięcie na guziki,to jakie ? Ja jestem strasznie wrażliwa na materiał bo jestem alergikiem i mam uczulenie chyba na pol tego swiata! 😅 Na pewno będę szukała jakiejś z naturalnym składem, wygoda w szpitalu jest bardzo ważna. W końcu będziemy po porodzie 🥰
ja miałam jedną fajną z dwoma zamkami po skosie na obie piersi i sprawdzała się dużo lepiej niż taka rozpinana na guziki. Aaa.. I pamiętajcie żeby koszula nie była zbyt krótka. Niezbyt to komfortowa sytuacja chodzić w krótkiej co ledwo tylek zasłania. A... jeśli w szpitalu będzie gorąco (a może być) to nie będzie się chciało szlafroka dodatkowo zakładać.
 
Ooo, coś takiego miałam. I te zamki się rozsuwały dosyć daleko.
 

Załączniki

  • 0ab8a48f-f381-4982-89ee-5b87fc8888f8.jpg
    0ab8a48f-f381-4982-89ee-5b87fc8888f8.jpg
    87,5 KB · Wyświetleń: 78
Odchodząc od nas mówiłaś coś innego, świadczy o tym, że jesteś dwulicowa, bo do nas pisałaś coś innego a tu na ogólnym jakiś atak.
z mojej strony nie widzę ataku. Napisałam swoje zdanie o atmosferze na forum prywatnym. Wy przyszlyscie i zrobilyście tutaj atak. Ładnie się z Wami pożegnałam, prawda, ale zostałam w moment usunięta z komentarzem że po mnie powietrze samo się oczyszcza. Dodatkowo wczorajsze odpowiedzi niektórych z Was świadczą o tym samym więc no sorry 🤷🏻‍♀️
 
reklama
a powiedz mi masz już wybrany szpital w którym chciałabyś rodzic?
Właśnie mam to samo pytanie do Ciebie (napisałam Ci wiadomość)
Zastanawiam się nad Polną lub Świętej Rodziny sama żadnego punktu odniesienia nie mam, wiem tylko tyle co mi opowiadały koleżanki 😊 a na kiedy masz mniej więcej termin?
 
Do góry