reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Po badaniach wszystko dobrze, dzidzia 6,5cm, płci nie powiedziała
20210724_104424.jpg
 
@Akkika jesteś dla mnie takim dobrym duszkiem 😌
O której godz masz 13 sierpnia?
Kochana o 9.40, ale mam taki spokój w sobie, że i Tobie polecam 🤗 z racji wieku mogłabym osiwieć i się zamartwiać, tylko po co się denerwować w tak fantastycznym stanie 🥰🥰🥰, trzeba czerpać radość z tych naszych cudów, które rosną w naszych brzuszkach, dla mnie to wszystko jest niesamowite, nowe, każdy dzień zaczynam od uśmiechu od ucha do ucha i Ty też tak zaczynaj 🥰🥰🥰, będziesz cudowna i troskliwa mamą 🤗. Mam nadzieję, że później będziemy wymieniać wszystkie doświadczenia i mnie dużo nauczycie. I jak mówi moja przyjaciółka "cycki w górę i do przodu", miłego dnia 😀
 
Kochana o 9.40, ale mam taki spokój w sobie, że i Tobie polecam 🤗 z racji wieku mogłabym osiwieć i się zamartwiać, tylko po co się denerwować w tak fantastycznym stanie 🥰🥰🥰, trzeba czerpać radość z tych naszych cudów, które rosną w naszych brzuszkach, dla mnie to wszystko jest niesamowite, nowe, każdy dzień zaczynam od uśmiechu od ucha do ucha i Ty też tak zaczynaj 🥰🥰🥰, będziesz cudowna i troskliwa mamą 🤗. Mam nadzieję, że później będziemy wymieniać wszystkie doświadczenia i mnie dużo nauczycie. I jak mówi moja przyjaciółka "cycki w górę i do przodu", miłego dnia 😀
Tylko zazdrościć ;)
 
Kochana o 9.40, ale mam taki spokój w sobie, że i Tobie polecam 🤗 z racji wieku mogłabym osiwieć i się zamartwiać, tylko po co się denerwować w tak fantastycznym stanie 🥰🥰🥰, trzeba czerpać radość z tych naszych cudów, które rosną w naszych brzuszkach, dla mnie to wszystko jest niesamowite, nowe, każdy dzień zaczynam od uśmiechu od ucha do ucha i Ty też tak zaczynaj 🥰🥰🥰, będziesz cudowna i troskliwa mamą 🤗. Mam nadzieję, że później będziemy wymieniać wszystkie doświadczenia i mnie dużo nauczycie. I jak mówi moja przyjaciółka "cycki w górę i do przodu", miłego dnia 😀
Piękne podejście 😊🤗 Aż zazdroszczę tej czystej radości 💚 Aż przyjemnie się czyta ❤❤❤❤
Ja niestety nie umiem się nie martwić, też najchętniej robilabym USG codziennie 😉 Ale może jak już wszystkie wkroczymy w II trymestr to powszechnie zapanuje nam tu radosny beztroski nastrój 😊 Mam nadzieję że tak właśnie będzie 😊
 
reklama
Do góry