reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja w każdej ciąży robiłam usg prenatalne. Teraz po 3 ciaży gdzie wyszło, że dzieciaczek miał zespół patou, to pomimo, że nie kwalifikuję się wiekiem to mam za darmo prenatalne i pappa i to hcg. Wcześniej myślałam tylko o usg i nifty, ale teraz zrobie wszystkie badania refundowane. I kurcze mocno zastanawiam się nad nifty, jest drogie, ale napewno spokój jest duży po takim badaniu.


A te dziewczyny co chcą robić badania wolnego dna płodu to wszystkie wybieracie nifty, czy któraś z Was może wybiera sanco czy harmony? Wiem że dużo jest tych testów i też jestem ciekawa Waszego wyboru :)
Ja będę robić Sanco, bo wynik jest do 5 dni roboczych. Nie wysyłają próbek za granicę, tylko testują w Warszawie.
 
reklama
Szczecin. Ja słyszałam, że to problem większości luxmedów i tylko nieliczne mają dobry sprzęt, a większość właśnie tragiczny. :/ Nie bardzo w to wierzyłam, ale teraz już wierzę... Myślałam, że jak luxmed, to jednak się płaci za jakość. Ale jednak chyba nie do końca... Tu na wątku o luxmedzie było już kilka razy i na innych wątkach też. Dlatego naprawdę, nie martw się. Idź za tydzień albo idź gdzieś indziej, gdzie mają lepszy sprzęt. Ja do luxmedu już nie wracam, nie będę się denerwować...
Gdybym tylko wiedziała wcześniej... a teraz mimo, że wiem, że sprzęt mógł być byle jaki, to i tak się martwię bardziej niż przed usg :/
 
Do góry