reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

na 100% jest inna wszędzie
ja się wychowałam na wsią wiadomo kiedyś woda ze studni była i nasza była dobra do polania wody z cukrem jak śmietany zbrakło 😂
a taka do picia to zawsze jako dzieciaki biegaliśmy do stryjów tam była słodka pyszna też ze studni i tylko czerpak mieliśmy naszykowany i nikt nie martwił się o bakterie i żyje 😂😂😂
Jezu woda że studni.. coś dobrego. Pochodzę że wsi (w sumie nadal na niej mieszkam ale bardziej ucywilizowanej 😂😂) ale jak jadę do rodziców i jest taka pogoda jak teraz to przypominają mi się piękne lata dorastania 😊 cos cudownego, i ta swoboda.
 
reklama
no trochę drogo. w ogóle tyle jest teraz gadżetów, które wspierają rodziców, pomagają i ułatwiają wychowanie maluszka, nie to co te naście lat temu. ale wiadomo, to co jednym się przydało nie znaczy, że nam przypasuje
Mnie właśnie przeraża pierdyliard gadżetów i gadżecików, zabawek i zabaweczek 😅choć niektóre ratują życie 😃 staram się kierować zdrowym rozsądkiem 😄
 
my też kranówa. Woda z wodociągów jest zdatna do spożycia więc można pić, a strach przed taką wodą wmówili nam producenci wód butelkowanych, żeby mieć większe zyski:o Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
Popieram w 100%, nie dość że tony plastiku to jeszcze dźwigać te ciężary 😅 w pracy stosowałam dzbanek filtrujący i dawał rade z nieciekawym smakiem wody😉
 
Jezu woda że studni.. coś dobrego. Pochodzę że wsi (w sumie nadal na niej mieszkam ale bardziej ucywilizowanej 😂😂) ale jak jadę do rodziców i jest taka pogoda jak teraz to przypominają mi się piękne lata dorastania 😊 cos cudownego, i ta swoboda.
Ja lubię pracować w mieście a mieszkać na wsi i udało mi się to połączyć 😉
 
Jeżeli to Cię pocieszy, to wiem jak się czujesz🥺
Ja mam w nocy pobudki co 1,5h, młody wstaje o 6:30 i pierwsza drzemka ok 9:30/10:00 już nawet zaczęłam go dokarmiać w ciągu dnia jeden raz i na noc mam. Czekam na to, że będzie lepiej spał 🙈
No moja właśnie akurat super śpi, w nocy to tylko raz ja karmie, chyba, że śpi to dopiero nad ranem, no i o 5 zaczęła sie wiercić więc jej dałam cycka, zjadła i tak jakoś niby chciała spac ale ciągle ja coś drażniło, miała pełnego pampersa to jej przebrałam ale to już ją całkowicie rozbudziło 😅 Ona przeważnie wstaje 6-7 rano i po 2h idzie na kolejne spanko 😁
No dziś mi zasnela o 7 na drzemkę a ja razem z nią , która trwała tylko 45 minut 😵 A zawsze trwa minimum 1h, do 2-3 h.
No ale widocznie była wyspana 😅
 
No moja właśnie akurat super śpi, w nocy to tylko raz ja karmie, chyba, że śpi to dopiero nad ranem, no i o 5 zaczęła sie wiercić więc jej dałam cycka, zjadła i tak jakoś niby chciała spac ale ciągle ja coś drażniło, miała pełnego pampersa to jej przebrałam ale to już ją całkowicie rozbudziło 😅 Ona przeważnie wstaje 6-7 rano i po 2h idzie na kolejne spanko 😁
No dziś mi zasnela o 7 na drzemkę a ja razem z nią , która trwała tylko 45 minut 😵 A zawsze trwa minimum 1h, do 2-3 h.
No ale widocznie była wyspana 😅
Witamy w 4 miesiącu 😃 oby to było jednorazowe wydarzenie. Bo u nas jakieś anomalia często są😄
 
reklama
Do góry